NEWSY Wrocław
i dolnośląskie

International House zaprasza na kursy wakacyjne: Letnie kursy egzaminacyjne oraz Letnie kursy General English.
W lipcu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu rozpoczyna się rekrutacja na studia objęte dofinansowaniem ze środków Funduszy Europejskich. Oferta dotyczy kierunków Logistyka inżynierska i Informatyka oraz specjalności anglojęzycznych. Do wyboru są studia dzienne i zaoczne, liczba miejsc jest ograniczona. Dofinansowanie studiów oznacza dla studenta mniejsze czesne i obniżenie kosztów nauki. Jest to możliwe dzięki pozyskanym przez Uczelnię środkom unijnym pokrywającym część opłat za studia. Aby jednak skorzystać z tej możliwości trzeba się spieszyć, liczba miejsc jest ograniczona a rekrutacja rusza już 1 lipca br.
Uniwersytet Wrocławski zaprasza na studia. Zapisy na kierunki stacjonarne I stopnia oraz jednolite magisterskie trwają do 8 lipca.
Największa na Dolnym Śląsku niepubliczna uczelnia wyższa ma już 20 lat - Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu świętuje swój jubileuszowy rok działalności. Z tej okazji w Teatrze Polskim odbyła się gala, w której wzięli udział pracownicy, przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Wydarzeniu towarzyszyły specjalne atrakcje – spektakl Teatru Ocelot oraz koncert zespołu Raz Dwa Trzy.
Trwa promocja na studia licencjackie w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Zapisując się do 16 lipca możesz zaoszczędzić 1000zł.
Zakład Klimatologii i Ochrony Atmosfery (ZKiOA) Uniwersytetu Wrocławskiego po raz kolejny otworzył nabór na studia magisterskie z zakresu Klimatologii i Ochrony Atmosfery. Studia pozwalają uzyskać specjalistyczną wiedzę o środowisku i umiejętności praktyczne poszukiwane na rynku pracy, m.in.: modelowanie numeryczne, umiejętność pracy z dużą ilością danych, w tym z danymi przestrzennymi oraz doświadczenie w pracy terenowej, z wykorzystaniem najnowocześniejszej aparatury pomiarowej, w tym dronów czy mobilnych stacji badawczych.
Dolnośląska Szkoła Wyższa prowadzi zapisy na studia na rok akademicki 2018/2019. Rekrutacja będzie trwać do 15 października.
Uniwersytet Wrocławski rozszerzył swoją ofertę edukacyjną o kilka kierunków II stopnia oraz jeden kierunek I stopnia.
STARTER Wrocław to bardzo dobra lokalizacja.
Szukając mieszkania nie sposób nie zajrzeć na stronę STARTERA:)
Polecamy studentom.
Instytut Austriacki we Wrocławiu zaprasza na nowe intensywne kursy, które będą rozpoczynać się po weekendzie majowym.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Zapisy już się rozpoczęły.
Wrocław Wanderers to wrocławska drużyna quidditcha, która powstała w listopadzie 2016 roku.
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 17 marca skorzystasz z promocji czesne od 345zł.
Instytut Austriacki we Wrocławiu startuje od semestru letniego z nową ofertą - kursy poranne od godziny 7:00.
Trwa zimowa rekrutacja na Matematykę I stopnia w Uniwersytecie Wrocławskim. Zapisy przyjmowane są do 11 lutego 2018 roku.
Trwa rekrutacja zimowa w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Zapisy przyjmowane są do 28 lutego 2018 roku.
Wrocławskie Centrum Akademickie opublikowało listę uczelni, które w tym roku dzięki wsparciu z projektu Visiting Professors, zaproszą najznamienitszych naukowców i artystów z całego świata. Jedną z nich jest Dolnośląska Szkoła Wyższa, która w maju gościć będzie profesora Gastona Pineau’a. Weźmie on udział w Międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej w DSW z okazji 100-lecia wydania „Chłopa polskiego w Europie i Ameryce” – autorstwa Williama Thomasa i Floriana Znanieckiego.
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego możesz zaoszczędzić 1000zł.
Projekt Uniwersytetu Wrocławskiego został bardzo dobrze oceniony w konkursie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Menedżer odnawialnych źródeł energii.
Konkurs organizowany jest z okazji 20-lecia Instytutu Austriackiego. Do wygrania kurs języka niemieckiego o wartości 1380 zł w semestrze letnim!
W czwartek zakończył się przegląd wybitnych europejskich filmów nominowanych do Nagrody Filmowej LUX. Nagroda przyznawana jest przez Parlament Europejski. Jakie filmy mogli zobaczyć Wrocławianie?
International House organizuje bezpłatne lekcje angielskiego dla dorosłych. Zajęcia na kursie odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 - 11.00.
Drugiego dnia festiwalu LUX, zaprezentowano film „Krew Saamów”, który jest jednym z trzech filmów, nominowanych do tegorocznej Nagrody Filmowej LUX przyznawanej przez Parlament Europejski.
We wtorek 7 listopada, we wrocławskim kinie Nowe Horyzonty odbył się pokaz pierwszego z trzech filmów, nominowanych do tegorocznej Nagrody Filmowej LUX przyznawanej przez Parlament Europejski. Był nim film niemieckiego reżysera Valeski Grisebacha – „Western”.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. Zapisy trwają tylko do 30 października 2017 roku.
Kursy angielskiego dla prawników to nowość, która pojawiła się w ofercie International House. Zajęcie adresowane są głównie dla praktykujących prawników i osób poruszających się w międzynarodowym środowisku biznesu, ale także studentów prawa, ekonomii czy stosunków międzynarodowych.
Uniwersytet Wrocławski jest współorganizatorem I Dolnośląsko-Opolskich Dni Integracji, które odbędą się w dniach 26-27 października 2017 roku.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia I stopnia. Zapisując się do 31 października 2017 roku możesz zaoszczędzić 400zł.
Zwlekałeś z zapisaniem się na kurs językowy w Profi-Lingua? Nie strać swojej szansy – to ostatnie wolne miejsca z możliwością wyboru terminów! Rozwiąż całkowicie bezpłatny test językowy i sprawdź swój poziom.
Następne
Kanał RSS dla tej listy
boks_v5_ok.gif

Nauka języków w twoim mieście
BezplatnyTest_220.gif
Instytut_Austriacki_220.jpg
angielski_hiszpanski_220.jpg

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
wsf_220.gif
SWPS_220_uni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Budynke WSB w Opolu - 1
miniatura
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Rafał Zieliński
 
Polityka Prywatności