NEWSY Wrocław
i dolnośląskie

Lubisz śpiewać? Przystąp do chóru Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu.
International House zaprasza na kursy językowe. Zapisy na rok szkolny 2018/2019 nadal trwają.
Jeśli chcesz skorzystać z możliwości dofinansowania czesnego ze środków Funduszy Europejskich, a tym samym płacić mniej za studia – zostań uczestnikiem „Zintegrowanego Programu Rozwoju WSF”.
Dolnośląska Szkoła Wyższa dołączyła do grupy uczelni, których założycielem jest Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia. Władze DSW wraz z nowym założycielem będą ściśle współpracować i podejmować wspólnie strategiczne decyzje dotyczące kierunków rozwoju uczelni. Jednocześnie DSW zachowuje swoją odrębność i budowaną od ponad 20 lat markę.
Rozmowa z Menedżerem kierunku Inżynieria zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu – dr inż. Julitą Markiewicz-Patkowską.
International House organizuje nowe kursy angielskiego dla tych, którzy planują studia za granicą. Zajęcia będą trwać od października do czerwca, dwa razy w tygodniu po 90 minut. Całość kursu obejmuje 120 godzin lekcyjnych, grupy od 4 do 10 osób.
International House zaprasza na kursy języka hiszpańskiego.
Jeśli chcesz skorzystać z możliwości dofinansowania czesnego ze środków Funduszy Europejskich, a tym samym płacić mniej za studia – zostań uczestnikiem „Zintegrowanego Programu Rozwoju WSF”.
8 października Instytut Austriacki we Wrocławiu rozpoczyna semestr zimowy. Zajęcia będą prowadzone na wszystkich poziomach w tygodniu oraz w weekendy. Wśród dostępnych kursów będą: semestralne, intensywne, specjalistyczne, grupowe, indywidualne oraz wiele innych.
Rekrutacja dodatkowa w Uniwersytecie Wrocławskim będzie prowadzona na studia I stopni, na które zostały jeszcze wolne miejsca. Zapisy ruszają 1 sierpnia.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. Rekrutacja letnia trwa do 15 października 2018 roku.
International House zaprasza na kursy wakacyjne: Letnie kursy egzaminacyjne oraz Letnie kursy General English.
W lipcu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu rozpoczyna się rekrutacja na studia objęte dofinansowaniem ze środków Funduszy Europejskich. Oferta dotyczy kierunków Logistyka inżynierska i Informatyka oraz specjalności anglojęzycznych. Do wyboru są studia dzienne i zaoczne, liczba miejsc jest ograniczona. Dofinansowanie studiów oznacza dla studenta mniejsze czesne i obniżenie kosztów nauki. Jest to możliwe dzięki pozyskanym przez Uczelnię środkom unijnym pokrywającym część opłat za studia. Aby jednak skorzystać z tej możliwości trzeba się spieszyć, liczba miejsc jest ograniczona a rekrutacja rusza już 1 lipca br.
Uniwersytet Wrocławski zaprasza na studia. Zapisy na kierunki stacjonarne I stopnia oraz jednolite magisterskie trwają do 8 lipca.
Największa na Dolnym Śląsku niepubliczna uczelnia wyższa ma już 20 lat - Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu świętuje swój jubileuszowy rok działalności. Z tej okazji w Teatrze Polskim odbyła się gala, w której wzięli udział pracownicy, przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Wydarzeniu towarzyszyły specjalne atrakcje – spektakl Teatru Ocelot oraz koncert zespołu Raz Dwa Trzy.
Trwa promocja na studia licencjackie w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Zapisując się do 16 lipca możesz zaoszczędzić 1000zł.
Zakład Klimatologii i Ochrony Atmosfery (ZKiOA) Uniwersytetu Wrocławskiego po raz kolejny otworzył nabór na studia magisterskie z zakresu Klimatologii i Ochrony Atmosfery. Studia pozwalają uzyskać specjalistyczną wiedzę o środowisku i umiejętności praktyczne poszukiwane na rynku pracy, m.in.: modelowanie numeryczne, umiejętność pracy z dużą ilością danych, w tym z danymi przestrzennymi oraz doświadczenie w pracy terenowej, z wykorzystaniem najnowocześniejszej aparatury pomiarowej, w tym dronów czy mobilnych stacji badawczych.
Dolnośląska Szkoła Wyższa prowadzi zapisy na studia na rok akademicki 2018/2019. Rekrutacja będzie trwać do 15 października.
Uniwersytet Wrocławski rozszerzył swoją ofertę edukacyjną o kilka kierunków II stopnia oraz jeden kierunek I stopnia.
STARTER Wrocław to bardzo dobra lokalizacja.
Szukając mieszkania nie sposób nie zajrzeć na stronę STARTERA:)
Polecamy studentom.
Instytut Austriacki we Wrocławiu zaprasza na nowe intensywne kursy, które będą rozpoczynać się po weekendzie majowym.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Zapisy już się rozpoczęły.
Wrocław Wanderers to wrocławska drużyna quidditcha, która powstała w listopadzie 2016 roku.
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 17 marca skorzystasz z promocji czesne od 345zł.
Instytut Austriacki we Wrocławiu startuje od semestru letniego z nową ofertą - kursy poranne od godziny 7:00.
Trwa zimowa rekrutacja na Matematykę I stopnia w Uniwersytecie Wrocławskim. Zapisy przyjmowane są do 11 lutego 2018 roku.
Trwa rekrutacja zimowa w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Zapisy przyjmowane są do 28 lutego 2018 roku.
Wrocławskie Centrum Akademickie opublikowało listę uczelni, które w tym roku dzięki wsparciu z projektu Visiting Professors, zaproszą najznamienitszych naukowców i artystów z całego świata. Jedną z nich jest Dolnośląska Szkoła Wyższa, która w maju gościć będzie profesora Gastona Pineau’a. Weźmie on udział w Międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej w DSW z okazji 100-lecia wydania „Chłopa polskiego w Europie i Ameryce” – autorstwa Williama Thomasa i Floriana Znanieckiego.
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego możesz zaoszczędzić 1000zł.
Projekt Uniwersytetu Wrocławskiego został bardzo dobrze oceniony w konkursie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w twoim mieście
IH_Wroclaw_220.gif
Instytut_Austriacki_220.jpg
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
wsf_220.gif
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura miasteczko akademickie UMK
miniatura KWSPZ - 7
miniatura
 
Polityka Prywatności