www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

NEWSY Wrocław
i dolnośląskie

Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Menedżer odnawialnych źródeł energii.
Konkurs organizowany jest z okazji 20-lecia Instytutu Austriackiego. Do wygrania kurs języka niemieckiego o wartości 1380 zł w semestrze letnim!
W czwartek zakończył się przegląd wybitnych europejskich filmów nominowanych do Nagrody Filmowej LUX. Nagroda przyznawana jest przez Parlament Europejski. Jakie filmy mogli zobaczyć Wrocławianie?
International House organizuje bezpłatne lekcje angielskiego dla dorosłych. Zajęcia na kursie odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 - 11.00.
Drugiego dnia festiwalu LUX, zaprezentowano film „Krew Saamów”, który jest jednym z trzech filmów, nominowanych do tegorocznej Nagrody Filmowej LUX przyznawanej przez Parlament Europejski.
We wtorek 7 listopada, we wrocławskim kinie Nowe Horyzonty odbył się pokaz pierwszego z trzech filmów, nominowanych do tegorocznej Nagrody Filmowej LUX przyznawanej przez Parlament Europejski. Był nim film niemieckiego reżysera Valeski Grisebacha – „Western”.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. Zapisy trwają tylko do 30 października 2017 roku.
Kursy angielskiego dla prawników to nowość, która pojawiła się w ofercie International House. Zajęcie adresowane są głównie dla praktykujących prawników i osób poruszających się w międzynarodowym środowisku biznesu, ale także studentów prawa, ekonomii czy stosunków międzynarodowych.
Uniwersytet Wrocławski jest współorganizatorem I Dolnośląsko-Opolskich Dni Integracji, które odbędą się w dniach 26-27 października 2017 roku.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia I stopnia. Zapisując się do 31 października 2017 roku możesz zaoszczędzić 400zł.
Zwlekałeś z zapisaniem się na kurs językowy w Profi-Lingua? Nie strać swojej szansy – to ostatnie wolne miejsca z możliwością wyboru terminów! Rozwiąż całkowicie bezpłatny test językowy i sprawdź swój poziom.
Umiesz śpiewać? Dołącz do Chóru Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu. Zapisy prowadzone są nieprzerwanie.
W październiku startują kursy niemieckiego w Instytucie Austriackim we Wrocławiu. Kandydaci mogą wybierać wśród wielu propozycji, np.: Kurs w 7 tygodni, Niemiecki w piątki, Konwersacje, Pogotowie gramatyczne czy Niemiecki w biznesie. Więcej informacji znajduje się na stronie Instytutu.
W semestrze zimowym w Instytutcie Austriackim we Wrocławiu ruszają nowe kursy: Niemiecki na lunch czyli Lunchtime Deutsch.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 19 września skorzystasz z promocji i możesz zaoszczędzić 700zł.
International House poszerza swoją ofertę kursów językowych o naukę hiszpańskiego.
Instytut Austriacki we Wrocławiu zaprasza na wrześniowe kursy niemieckiego. Zajęcia ruszają 4 września.
Trwa dodatkowa rekrutacja na studia w Uniwersytecie Wrocławskim. Zapisy kończą się w połowie września.
International House zaprasza na intensywne kursy językowe, które rozpoczną się 4 września 2017 roku.
We wrześniu wystartuje kolejna edycja darmowych kursów online Akademia Free2Play. Setka uczestników, która wyróżni się w etapach online weźmie udział w trzydniowych warsztatach stacjonarnych we Wrocławiu. Organizatorem zmagań jest studio developerskie Ten Square Games tworzące gry hobbystyczne na urządzenia mobilne.
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu uruchomiła studia dualne na kierunku Logistyka.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia licencjackie. Zapisując się do 19 września skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 700zł.
Trwają zapisy na wakacyjne kursy w Instytucie Austriackim we Wrocławiu. Start zajęć już 7 sierpnia.
International House zaprasza na letni kurs angielskiego, który rozpocznie się na początku września. Zajęcie przeznaczone są dla osób, które ukończyły 16 lat.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu prowadzi rekrutację na studia podyplomowe. Zapisując się do 10 sierpnia zyskasz 600zł.
Trwa promocja na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Zapisując się do 10 sierpnia możesz zaoszczędzić 1000zł.
Instytut Austriacki we Wrocławiu organizuje intensywne kursy wakacyjne, które odbędą się między 3 lipca a 2 października 2017 roku.
28 drużyn i jeden cel: w ciągu 26 godzin stworzyć rozwiązanie, przy użyciu dowolnej technologii, przedstawiające bankowość przyszłości. Tym zajmowali się uczestnicy hackathonu „bankITup” Banku Zachodniego WBK, ogólnopolskiego konkursu programistycznego o tematyce „Bank 2030”. Zwycięzcami rywalizacji zostały drużyny: „Plecak Pełen Przygód”, „The Binary Trio” oraz „Life Pattern”.
International House organizuje intensywne kursy wakacyjne języka angielskiego.
International House organizuje zagraniczne kursy językowe. Angielskiego możesz uczyć się w Anglii, włoskiego we Włoszech, francuskiego we Francji oraz wielu innych języków które są w ofercie szkoły.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w twoim mieście
angielski_hiszpanski_220.jpg
Instytut_Austriacki_220.jpg

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
wsf_220.gif
SWPS_220_uni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura siłownia
miniatura
miniatura zbiórka krwi w Akademii Morskiej w Gdyni