Ucz się hiszpańskiego w International House

International House zaprasza na kursy języka hiszpańskiego.

Znajomość języka hiszpańskiego umożliwi Ci komunikowanie się z pięciuset milionami ludzi na świecie! Dzięki niej znacznie wzrosną również Twoje możliwości zatrudnienia. Nauka hiszpańskiego ułatwi Ci podróżowanie po krajach, w których hiszpański jest językiem urzędowym lub powszechnie używanym. Naucz się hiszpańskiego! Na pewno Ci się przyda – i to szybciej, niż myślisz!

Do nauczania języków – angielskiego już od 25 lat, a teraz również hiszpańskiego - International House podchodzi poważnie i z pasją. Zadowolenie Słuchaczy to główny cel i powód do satysfakcji. Dlatego szkoła poświęca wiele energii i pracy, aby spełnić oczekiwania uczniów!

Aby odnieść sukces w nauce języka obcego, konieczna jest ciepła i kameralna atmosfera dająca uczniowi poczucie komfortu i pewności siebie.

W International House znajdziesz profesjonalizm, zajęcia przygotowane specjalnie dla Ciebie, przyjazną atmosferę i mnóstwo entuzjazmu w przekazywaniu wiedzy o języku i związanych z nim kulturach.

W International House zajęcia prowadzone są metodą komunikatywną, co oznacza, że główny nacisk kładziony jest na sprawne posługiwanie się językiem w prawdziwych sytuacjach w życiu codziennym. Dzięki temu będziesz potrafił porozumieć się w każdej sytuacji: w pracy, w szkole, w sklepie, w restauracji, na wakacjach. Używane techniki zakładają aktywność ucznia, motywują do negocjacji i współpracy, zwiększają również pewność siebie.

Szkoła dba również o poprawność językową a także o to by wyposażyć Słuchaczy w praktyczne zwroty i słownictwo. Nauka w International House rozwija wszystkie kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie.

Każde zajęcia są precyzyjnie przygotowane i zaplanowane. Lektorzy wykorzystują ciekawe materiały dydaktyczne, między innymi filmy, muzykę, gry i zabawy językowe, programy multimedialne, czasopisma. Dzięki temu nauka nie tylko jest skuteczna, a zajęcia dynamiczne, lecz przebiega w swobodnej, przyjaznej atmosferze. Narzędzia pracy, techniki i materiały dostosowujemy do zainteresowań, potrzeb i poziomu danej grupy.


data ostatniej modyfikacji: 2019-01-28 11:10:02
Komentarze
 
Polityka Prywatności