NEWSY Wrocław
i dolnośląskie

Zakład Klimatologii i Ochrony Atmosfery (ZKiOA) Uniwersytetu Wrocławskiego po raz kolejny otworzył nabór na studia magisterskie z zakresu Klimatologii i Ochrony Atmosfery. Studia pozwalają uzyskać specjalistyczną wiedzę o środowisku i umiejętności praktyczne poszukiwane na rynku pracy, m.in.: modelowanie numeryczne, umiejętność pracy z dużą ilością danych, w tym z danymi przestrzennymi oraz doświadczenie w pracy terenowej, z wykorzystaniem najnowocześniejszej aparatury pomiarowej, w tym dronów czy mobilnych stacji badawczych.
Dolnośląska Szkoła Wyższa prowadzi zapisy na studia na rok akademicki 2018/2019. Rekrutacja będzie trwać do 15 października.
Uniwersytet Wrocławski rozszerzył swoją ofertę edukacyjną o kilka kierunków II stopnia oraz jeden kierunek I stopnia.
STARTER Wrocław to bardzo dobra lokalizacja.
Szukając mieszkania nie sposób nie zajrzeć na stronę STARTERA:)
Polecamy studentom.
Instytut Austriacki we Wrocławiu zaprasza na nowe intensywne kursy, które będą rozpoczynać się po weekendzie majowym.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Zapisy już się rozpoczęły.
Wrocław Wanderers to wrocławska drużyna quidditcha, która powstała w listopadzie 2016 roku.
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 17 marca skorzystasz z promocji czesne od 345zł.
Instytut Austriacki we Wrocławiu startuje od semestru letniego z nową ofertą - kursy poranne od godziny 7:00.
Trwa zimowa rekrutacja na Matematykę I stopnia w Uniwersytecie Wrocławskim. Zapisy przyjmowane są do 11 lutego 2018 roku.
Trwa rekrutacja zimowa w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Zapisy przyjmowane są do 28 lutego 2018 roku.
Wrocławskie Centrum Akademickie opublikowało listę uczelni, które w tym roku dzięki wsparciu z projektu Visiting Professors, zaproszą najznamienitszych naukowców i artystów z całego świata. Jedną z nich jest Dolnośląska Szkoła Wyższa, która w maju gościć będzie profesora Gastona Pineau’a. Weźmie on udział w Międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej w DSW z okazji 100-lecia wydania „Chłopa polskiego w Europie i Ameryce” – autorstwa Williama Thomasa i Floriana Znanieckiego.
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego możesz zaoszczędzić 1000zł.
Projekt Uniwersytetu Wrocławskiego został bardzo dobrze oceniony w konkursie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Menedżer odnawialnych źródeł energii.
Konkurs organizowany jest z okazji 20-lecia Instytutu Austriackiego. Do wygrania kurs języka niemieckiego o wartości 1380 zł w semestrze letnim!
W czwartek zakończył się przegląd wybitnych europejskich filmów nominowanych do Nagrody Filmowej LUX. Nagroda przyznawana jest przez Parlament Europejski. Jakie filmy mogli zobaczyć Wrocławianie?
International House organizuje bezpłatne lekcje angielskiego dla dorosłych. Zajęcia na kursie odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 - 11.00.
Drugiego dnia festiwalu LUX, zaprezentowano film „Krew Saamów”, który jest jednym z trzech filmów, nominowanych do tegorocznej Nagrody Filmowej LUX przyznawanej przez Parlament Europejski.
We wtorek 7 listopada, we wrocławskim kinie Nowe Horyzonty odbył się pokaz pierwszego z trzech filmów, nominowanych do tegorocznej Nagrody Filmowej LUX przyznawanej przez Parlament Europejski. Był nim film niemieckiego reżysera Valeski Grisebacha – „Western”.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. Zapisy trwają tylko do 30 października 2017 roku.
Kursy angielskiego dla prawników to nowość, która pojawiła się w ofercie International House. Zajęcie adresowane są głównie dla praktykujących prawników i osób poruszających się w międzynarodowym środowisku biznesu, ale także studentów prawa, ekonomii czy stosunków międzynarodowych.
Uniwersytet Wrocławski jest współorganizatorem I Dolnośląsko-Opolskich Dni Integracji, które odbędą się w dniach 26-27 października 2017 roku.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia I stopnia. Zapisując się do 31 października 2017 roku możesz zaoszczędzić 400zł.
Zwlekałeś z zapisaniem się na kurs językowy w Profi-Lingua? Nie strać swojej szansy – to ostatnie wolne miejsca z możliwością wyboru terminów! Rozwiąż całkowicie bezpłatny test językowy i sprawdź swój poziom.
Umiesz śpiewać? Dołącz do Chóru Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu. Zapisy prowadzone są nieprzerwanie.
W październiku startują kursy niemieckiego w Instytucie Austriackim we Wrocławiu. Kandydaci mogą wybierać wśród wielu propozycji, np.: Kurs w 7 tygodni, Niemiecki w piątki, Konwersacje, Pogotowie gramatyczne czy Niemiecki w biznesie. Więcej informacji znajduje się na stronie Instytutu.
W semestrze zimowym w Instytutcie Austriackim we Wrocławiu ruszają nowe kursy: Niemiecki na lunch czyli Lunchtime Deutsch.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 19 września skorzystasz z promocji i możesz zaoszczędzić 700zł.
International House poszerza swoją ofertę kursów językowych o naukę hiszpańskiego.
Poprzednie
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków we Wrocławiu
IH_Wroclaw_220.gif
boks.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
wsf_220.gif
WSSIP_220.jpg
SWPS_220_uni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSPiA
miniatura
miniatura Kancelaria
 
Polityka Prywatności