NEWSY Wrocław
i dolnośląskie

Kursy hiszpańskiego w International House

Logo International House

International House zaprasza na kursy języka hiszpańskiego.

Znajomość języka hiszpańskiego umożliwi komunikowanie się z pięciuset milionami ludzi na świecie! Dzięki niej znacznie wzrosną również Twoje możliwości zatrudnienia. Nauka hiszpańskiego ułatwi podróżowanie po krajach, w których hiszpański jest językiem urzędowym lub powszechnie używanym.

W International House zajęcia prowadzone są metodą komunikatywną, co oznacza, że główny nacisk kładzie się na sprawne posługiwanie się językiem w prawdziwych sytuacjach w życiu codziennym. Dzięki temu będziesz potrafił porozumieć się w każdej sytuacji: w pracy, w szkole, w sklepie, w restauracji, na wakacjach. Używane techniki zakładają aktywność ucznia, motywują do negocjacji i współpracy, zwiększają również pewność siebie.

Na zajęciach dba się również o poprawność językową a także o to by wyposażyć uczestników w praktyczne zwroty i słownictwo. Na kursie rozwija się wszystkie kompetencje językowe: mówienie, słuchanie, pisanie, czytanie.

Każde zajęcia są precyzyjnie przygotowane i zaplanowane. Lektorzy wykorzystują ciekawe materiały dydaktyczne, między innymi filmy, muzykę, gry i zabawy językowe, programy multimedialne, czasopisma. Dzięki temu nauka nie tylko jest skuteczna, a zajęcia dynamiczne, lecz przebiega w swobodnej, przyjaznej atmosferze. Narzędzia pracy, techniki i materiały dostosowujemy do zainteresowań, potrzeb i poziomu danej grupy.


data ostatniej modyfikacji: 2018-08-31 11:51:52
Komentarze

Nauka języków we Wrocławiu
boks.gif
IH_Wroclaw_220.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
wsf_220.gif
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
SWPS_220_uni.jpg
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura Studenci UNS na strzelnicy
 
Polityka Prywatności