Trwa promocja w WSF

Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia. Zapisując się do 16 lipca będziesz studiował taniej o 600zł a także nie zapłacisz wpisowego.

Jak to działa?

1.     Wypełnij formularz on-line i wybierz studia dla siebie. Gdy skończysz kliknij Wyślij.

Po zakończeniu rejestracji wyślemy na Twój adres e-mail link aktywacyjnym, a po potwierdzeniu rejestracji automatycznie otrzymasz maila z dostępem do Serwisu Rekrutacyjnego.

2.     ciągu 2 dni roboczych otrzymasz drogą mailową wygenerowane dokumenty rekrutacyjne na studia.

Pamiętaj, że warunkiem przyjęcia na wybrany kierunek jest dostarczenie kompletu dokumentów. Decyduje kolejność zgłoszeń.

3.    Następnie skompletuj wymagane dokumenty i w ciągu 7 dni od daty zapisu online złóż komplet dokumentów wraz z podpisaną umową o świadczenie usług edukacyjnych. Dostarcz je osobiście do Biura Rekrutacji WSF lub wyślij listem poleconym na adres WSF.

Po skompletowaniu i dostarczeniu wszystkich dokumentów otrzymasz drogą mailową potwierdzenie wpisu na listę studentów oraz informacje o tym, kiedy uzyskasz dostęp do swoich planów zajęć, harmonogramów i legitymacji.

 Wymagane dokumenty na studia licencjackie i magisterskie: 

  • kwestionariusz zawierający podanie o przyjęcie na studia (dokument generuje system zapisów online)
  • ślubowanie (uzupełnione generuje system zapisów online)
  • umowa oświadczenie usług edukacyjnych (w 2 egzemplarzach, dostaniesz ją na swoją skrzynkę mailową, po tym jak zapiszesz się online)
Kandydaci na studia licencjackie
  • kserokopia świadectwa maturalnego (oryginał lub odpis do wglądu wydawany przez OKE, a w przypadku starej matury – przez szkołę)
  • 1 kolorowe zdjęcie (zgodne z wymogami zdjęć do dowodu osobistego, zrobione na wprost, wymiary: 35 x 45 mm)

Kandydaci na studia magisterskie

  • Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych (oryginał lub odpis do wglądu)
  • 1 kolorowe zdjęcie (zgodne z wymogami zdjęć do dowodu osobistego, zrobione na wprost, wymiary: 35 x 45 mm)
Jeśli nie masz jeszcze świadectwa dojrzałości niezbędnego do podjęcia studiów licencjackich, lub dyplomu ukończenia studiów, który uprawnia Cię do podjęcia kolejnego kroku i zdobycia dyplomu magistra, nie czekaj i wyślij te dokumenty, które teraz masz – zarezerwujemy dla Ciebie miejsce.

data ostatniej modyfikacji: 2019-06-28 14:19:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności