NEWSY Wrocław
i dolnośląskie

tag
Trwają zapisy na rok szkolny 2019/2020 w International House. Osoby kontynujące naukę w IH prosimy o kontakt z biurem szkoły, w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie. Osoby zamierzające rozpocząć naukę w IH zapraszamy na testy określające poziom zaawansowania.
International House zaprasza na drugą edycję wakacyjnych kursów językowych. Start już 29 lipca.
International House zaprasza na lekcje angielskiego w wakacje. Szkoła oferuje dwa rodzaje kursów: letnie kursy egzaminacyjne oraz letnie kursy General English.
International House zaprasza na kursy języka hiszpańskiego.
International House zaprasza na kursy językowe. Zapisy na rok szkolny 2018/2019 nadal trwają.
International House organizuje nowe kursy angielskiego dla tych, którzy planują studia za granicą. Zajęcia będą trwać od października do czerwca, dwa razy w tygodniu po 90 minut. Całość kursu obejmuje 120 godzin lekcyjnych, grupy od 4 do 10 osób.
International House zaprasza na kursy języka hiszpańskiego.
International House zaprasza na kursy wakacyjne: Letnie kursy egzaminacyjne oraz Letnie kursy General English.
International House organizuje bezpłatne lekcje angielskiego dla dorosłych. Zajęcia na kursie odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 - 11.00.
Kursy angielskiego dla prawników to nowość, która pojawiła się w ofercie International House. Zajęcie adresowane są głównie dla praktykujących prawników i osób poruszających się w międzynarodowym środowisku biznesu, ale także studentów prawa, ekonomii czy stosunków międzynarodowych.
International House poszerza swoją ofertę kursów językowych o naukę hiszpańskiego.
International House zaprasza na intensywne kursy językowe, które rozpoczną się 4 września 2017 roku.
International House zaprasza na letni kurs angielskiego, który rozpocznie się na początku września. Zajęcie przeznaczone są dla osób, które ukończyły 16 lat.
International House organizuje intensywne kursy wakacyjne języka angielskiego.
International House organizuje zagraniczne kursy językowe. Angielskiego możesz uczyć się w Anglii, włoskiego we Włoszech, francuskiego we Francji oraz wielu innych języków które są w ofercie szkoły.
Szkoła Językowa International House organizuje wakacyjne kursy językowe.
International House organizuje kursy języka angielskiego dla firm. W ofercie znajdują się następujące rodzaje kursów: General English, Business English, Modular Business English, Konwersacje oraz One-to-One.
International House prowadzi zapisy na kolejny rok szkolny. Osoby kontynuujące naukę w IH proszone są o kontakt z biurem szkoły, w celu rezerwacji miejsca w wybranej grupie. Osoby zamierzające rozpocząć nauke w IH szkoła zaprasza na testy określające poziom zaawansowania.
International House zaprasza osoby na poziomie Elementarnym (A2) oraz Intermediate (B1) na bezpłatne zajęcia językowe. Kurs elementarny odbędzie się od 3 do 14 października, zajęcia od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 11.00. Kurs na poziomie wyższym będzie trwał od 17 do 28 października. Dni i godziny zajęć pozostaną te same. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie, mailowo lub osobiście w biurze szkoły.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności