NEWSY Wrocław
i dolnośląskie

tag
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia. Zapisując się do 16 lipca będziesz studiował taniej o 600zł a także nie zapłacisz wpisowego.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 29 kwietnia wpisowe 0zł a studia 600zł taniej.
Trwają zapisy na kurs Design Thinking – metodyka myślenia projektowego w środowisku IT. Zajęcia będą odbywać się w Wyższej Szkole Filologicznej przy ul. Sienkiewicza 32. Egzamin wstępny odbędzie się 5 marca.
Jeden z najpiękniejszych i najradośniejszych języków świata jest na wyciągnięcie ręki. Na hispanistyce w Wyższej Szkole Filologicznej odnajdziesz pogodę ducha mieszkańców Półwyspu Iberyjskiego, a kompetencja i życzliwość wykładowców sprawią, że opanujesz ten język od podstaw i dojdziesz w nim do perfekcji.
Lubisz śpiewać? Przystąp do chóru Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu.
Jeśli chcesz skorzystać z możliwości dofinansowania czesnego ze środków Funduszy Europejskich, a tym samym płacić mniej za studia – zostań uczestnikiem „Zintegrowanego Programu Rozwoju WSF”.
Jeśli chcesz skorzystać z możliwości dofinansowania czesnego ze środków Funduszy Europejskich, a tym samym płacić mniej za studia – zostań uczestnikiem „Zintegrowanego Programu Rozwoju WSF”.
Trwa promocja na studia licencjackie w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Zapisując się do 16 lipca możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia w roku akademickim 2018/2019. Zapisy już się rozpoczęły.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia I stopnia. Zapisując się do 31 października 2017 roku możesz zaoszczędzić 400zł.
Umiesz śpiewać? Dołącz do Chóru Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu. Zapisy prowadzone są nieprzerwanie.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 19 września skorzystasz z promocji i możesz zaoszczędzić 700zł.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia licencjackie. Zapisując się do 19 września skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 700zł.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu prowadzi rekrutację na studia podyplomowe. Zapisując się do 10 sierpnia zyskasz 600zł.
Wyższa Szkoła Filologiczna zaprasza na studia I stopnia. Zapisując się do 31 maja skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz nawet 1000zł.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia. Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 już się rozpoczęła. Zapisując się do 29 kwietnia na studia I lub II stopnia skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł.
Trwa promocja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Zapisując się do 15 października możesz zaoszczędzić 550zł.
Trwa promocja na studia w Wyższej Szkole Filologicznej we Wrocławiu. Zapisując się do 15 października możesz zaoszczędzić 700zł.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności