NEWSY Wrocław
i dolnośląskie

tag
Progress Days to cykl popołudniowych warsztatów i spotkań z ekspertami z różnych obszarów tematycznych – biznesu, IT, zarządzania, HR, pedagogiki i wielu innych. Wydarzenie jest bezpłatne, potrwa cztery dni, a uczestnictwo potwierdzone zostanie certyfikatem wystawionym przez Wyższą Szkołę Bankową we Wrocławiu.
Tegoroczna konferencja TEDxWSB była intensywnym, trwającym 9 godzin wydarzeniem, w którym wzięło udział blisko 300 osób. Wystąpiło 17 prelegentów poruszających tematykę zastosowania technologii w zarządzaniu, medycynie i edukacji oraz dzielących się wiedzą o tym, jak dbać o zdrowe ciało, ducha i naszą planetę.
Mają szansę stworzyć marki na miarę Ikea, BMW czy Lego. Na Dolnym Śląsku działają tysiące firm rodzinnych – odnoszą sukcesy, wpływają na życie regionu, są wizytówką Polski na świecie. Ich przedstawiciele spotkali się we Wrocławiu na Kongresie Firm Rodzinnych, by dzielić się doświadczeniami, inspiracjami i uczyć się, jak tworzyć silne marki.
Powstało pierwsze na Dolnym Śląsku akademickie laboratorium technologii LTE, które przygotuje studentów do pracy w środowisku superszybkiego Internetu przyszłości, czyli 5G. Dzięki współpracy Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu z Nokią, studenci będą mogli uczyć się w laboratorium już do stycznia.
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na studia. Rekrutacja zimowa trwa do 10 marca.
Rozmowa z Menedżerem kierunku Inżynieria zarządzania w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu – dr inż. Julitą Markiewicz-Patkowską.
W lipcu w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu rozpoczyna się rekrutacja na studia objęte dofinansowaniem ze środków Funduszy Europejskich. Oferta dotyczy kierunków Logistyka inżynierska i Informatyka oraz specjalności anglojęzycznych. Do wyboru są studia dzienne i zaoczne, liczba miejsc jest ograniczona. Dofinansowanie studiów oznacza dla studenta mniejsze czesne i obniżenie kosztów nauki. Jest to możliwe dzięki pozyskanym przez Uczelnię środkom unijnym pokrywającym część opłat za studia. Aby jednak skorzystać z tej możliwości trzeba się spieszyć, liczba miejsc jest ograniczona a rekrutacja rusza już 1 lipca br.
Największa na Dolnym Śląsku niepubliczna uczelnia wyższa ma już 20 lat - Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu świętuje swój jubileuszowy rok działalności. Z tej okazji w Teatrze Polskim odbyła się gala, w której wzięli udział pracownicy, przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz administracji publicznej. Wydarzeniu towarzyszyły specjalne atrakcje – spektakl Teatru Ocelot oraz koncert zespołu Raz Dwa Trzy.
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 17 marca skorzystasz z promocji czesne od 345zł.
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na studia I i II stopnia. Zapisując się do 15 lutego możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu uruchomiła studia dualne na kierunku Logistyka.
Trwa promocja na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Zapisując się do 10 sierpnia możesz zaoszczędzić 1000zł.
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do końca maja skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł.
Trwa rekrutacja na studia I stopnia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Zapisując się do 15 lutego skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności