NEWSY Wrocław
i dolnośląskie

tag
Trwa rekrutacja na studia I stopnia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Zapisując się do 29 kwietnia skorzystasz z promocji zniżka w czesnym 600zł.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia jednolite magisterskie.
Dolnośląska Szkoła Wyższa prowadzi zimową rekrutację 2018/2019. Zapisując się do 8 stycznia możesz skorzystać z promocji i studiować o 790 zł taniej.
Dolnośląska Szkoła Wyższa dołączyła do grupy uczelni, których założycielem jest Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia. Władze DSW wraz z nowym założycielem będą ściśle współpracować i podejmować wspólnie strategiczne decyzje dotyczące kierunków rozwoju uczelni. Jednocześnie DSW zachowuje swoją odrębność i budowaną od ponad 20 lat markę.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. Rekrutacja letnia trwa do 15 października 2018 roku.
Dolnośląska Szkoła Wyższa prowadzi zapisy na studia na rok akademicki 2018/2019. Rekrutacja będzie trwać do 15 października.
Trwa rekrutacja zimowa w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Zapisy przyjmowane są do 28 lutego 2018 roku.
Wrocławskie Centrum Akademickie opublikowało listę uczelni, które w tym roku dzięki wsparciu z projektu Visiting Professors, zaproszą najznamienitszych naukowców i artystów z całego świata. Jedną z nich jest Dolnośląska Szkoła Wyższa, która w maju gościć będzie profesora Gastona Pineau’a. Weźmie on udział w Międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej w DSW z okazji 100-lecia wydania „Chłopa polskiego w Europie i Ameryce” – autorstwa Williama Thomasa i Floriana Znanieckiego.
Dolnośląska Szkoła Wyższa we Wrocławiu zaprasza na studia podyplomowe na kierunku Menedżer odnawialnych źródeł energii.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. Zapisy trwają tylko do 30 października 2017 roku.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 trwa do 15 października.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 startuje 15 maja.
W ramach umiędzynarodowienia polskiego szkolnictwa wyższego Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Dolnośląskiej Szkoły Wyższej otrzyma ponad 1,3 mln dofinansowania na realizację nowego programu studiów magisterskich. Program opracowany przez ekspertów z DSW oceniony został na 129 punktów na 130 możliwych, tym samym zdobywając pierwsze miejsce wśród polskich publicznych i prywatnych szkół wyższych.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. 15 grudnia 2016 roku uczelnia uruchomiła rekrutację zimową. Zapisy będą trwać do 28 lutego 2017 roku.
Media kreatywne w Dolnośląskiej Szkole Wyższej to unikalny w skali kraju kierunek, dedykowany branży gier, animacji i cyfrowej postprodukcji. W programie studiów znalazły się wszystkie najpotrzebniejsze zajęcia teoretyczne i warsztaty praktyczne związane zarówno z przygotowaniem technologicznym i informatycznym, jak również z zakresu designu i przemysłów kreatywnych.
Kanał RSS dla tej listy
 
Polityka Prywatności