2024-05-26

Wrocławski Bieg Akademicki

Wrocławski Bieg Akademicki to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie tworzone przez studentów z Uniwersytetu Ekonomicznego w celu niesienia pomocy charytatywnej. Chcemy pomagać, szerzyć sport i zdrowy styl życia wśród studentów oraz mieszkańców Wrocławia i nie tylko!

Misją WBA jest wsparcie dla tych najmłodszych. Dlatego, w tym roku, wszystkie zebrane pieniądze trafią do naszej podopiecznej Lenki! Ta 2,5 letnia dziewczynka od urodzenia choruje na zespół Retta, który objawia się uwstecznieniem rozwoju, zaburzeniami motoryki ciała i padaczką. Dzięki dodatkowemu funduszowi będzie mogła kontynuować terapię genową w Stanach Zjednoczonych.

W tym roku obchodzimy X, jubileuszową edycję WBA, która odbędzie się 26 maja w Parku Grabiszyńskim we Wrocławiu. Uczestnicy mają do wyboru jeden z trzech dystansów biegowych: 2,5; 5 lub 10 km oraz dystans dla miłośników nordic walking. Wydarzenie urozmaica, bogata w atrakcje strefa okołoeventowa, dostępna dla biegaczy, ich rodzin, przyjaciół i kibiców.

Wrocławski Bieg Akademicki jest tworzony przez studentów z Informacji Kulturalno-Sportowej Studentów, działającej przy Samorządzie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Dołączcie do nas i niewielkim wysiłkiem fizycznym pomóżcie Lence w walce o lepsze jutro! 

ZAPISZ SIĘ TUTAJ: https://www.wroclawskibiegakademicki.com/

data ostatniej modyfikacji: 2024-02-28 14:01:53
Komentarze
 
Polityka Prywatności