2021-05-20 17:00

Tradycja i nowoczesność. Jak pisać mejle w firmie rodzinnej? - webinar organizowany przez WSB we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na webinar "Tradycja i nowoczesność. Jak pisać mejle w firmie rodzinnej?", który odbędzie się 20 maja o godzinie 17:00.

Webinar jest wydarzeniem towarzyszącym Kongresowi Firm Rodzinnych "Gotowi na jutro", którego WSB we Wrocławiu jest głównym organizatorem. Inicjatorem tego wydarzenia, a będzie to już IV edycja, jest nasz wykładowca dr hab. Krzysztof Safin, prof. WSB i Dyrektor Centrum Biznesu Rodzinnego. Kongres odbędzie się w dniach 8-9 czerwca br. w Kinie Nowe Horyzonty we Wrocławiu. Więcej o nim dowiesz się na stronie www: kfr.com.pl oraz na profilu na Facebooku.

Spotkanie obędzie się na platformie Clickmeeting i zostanie przeprowadzone przez firmę Grant Thornton, która jest głównym partnerem merytorycznym Kongresu Firm Rodzinnych "Gotowi na jutro".

O czym będzie webinar?

Mało brakowało a zamiast "mail" mówilibyśmy "listel". W roku 2000 słowo to wygrało konkurs na najlepszą polską nazwę korespondencji elektronicznej. Szkoda, że nikt o nim nie pamięta. Łączy przecież w sobie tradycję listów i nowoczesność e-maili.

  • Jak zatem pisać listele w firmie rodzinnej i nie tylko?
  • Których zasad tradycyjnej polskiej korespondencji w wiadomościach elektronicznych nie może zabraknąć?

Odpowiedzi będą przydatne nie tylko pracownikom firm rodzinnych, ale też wszystkim, którzy w swojej pracy zawodowej korzystają z korespondencji mailowej. 

Prowadzący

Spotkanie poprowadzi dr hab. Tomasz Piekot - językoznawca i komunikolog, trener komunikacji interpersonalnej i społecznej, pracuje w Instytucie Filologii Polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. Kierownik Pracowni Prostej Polszczyzny UWr, w której tworzy polski standard prostego języka. Autor książek i poradników na temat sztuki pisania. Od kilku lat upraszcza komunikację banków, firm ubezpieczeniowych i urzędów. Założyciel firmy Logios, która tworzy aplikacje do oceny zrozumiałości tekstu.


data ostatniej modyfikacji: 2021-05-17 14:01:08
Komentarze
 
Polityka Prywatności