2021-04-27 17:00

Gry, animacje, efekty specjalne - webinar w DSW

Zainteresowanych grami, animacją i efektami specjalnymi Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza 27 kwietnia na webinar, podczas którego wykładowcy i eksperci opowiedzą o tym, dlaczego warto zacząć studia i pracę w tej branży.

Media kreatywne: game design, animacja 3D i efekty to unikalny na Dolnym Śląsku kierunek studiów oferowany przez Dolnośląską Szkołę Wyższą. Eksperci kierunku tworzyli specjalności jako pierwsi, dbając o ich unikalny charakter i inspirując wiele uczelni państwowych i prywatnych do tworzenia podobnych, ciekawych specjalizacji.

Co jeszcze wyróżnia ten kierunek studiów?

Zajęcia prowadzą praktycy pracujący przy najlepszych polskich grach wideo i mobilnych, dzięki czemu zdobytą wiedzę można wykorzystać w praktyce już w trakcie studiów.

Przyłożyliśmy wagę do tego, aby w programie studiów znalazły się wszystkie potrzebne zajęcia teoretyczne i warsztaty praktyczne, związane zarówno z przygotowaniem technologicznym i informatycznym, jak również z zakresu designu i przemysłów kreatywnych. Podczas zajęć przygotowujemy studentów do pracy w branży mediów kreatywnych, odwzorowując faktyczne warunki ich funkcjonowania. Dzięki temu wielu naszych studentów (90 proc.) pracuje w niej już w trakcie studiów" - mówi dr Adam Flamma, Dyrektor Programowy Kierunku.   

W filmie prezentujemy inne ciekawostki na temat kierunku media kreatywne, game design, animacje.

5 powodów, dlaczego warto uczestniczyć w Q&A na temat mediów kreatywnych DSW?

1. Poznasz ekspertów ze świata gier, animacji i efektów specjalnych

Podczas webinaru online będzie można zadawać pytania wykładowcom tego kierunku. Postarają się oni przybliżyć świat gier i animacji uczestnikom webinaru. Opowiedzą, co wyróżnia kierunek, jakie umiejętności nabywa się podczas studiów, jakie są perspektywy pracy i zarobków w branży. I oczywiście odpowiedzą na wszystkie pytania uczestników.

2. Zajrzysz do laboratoriów i pracowni DSW

Dolnośląska Szkoła Wyższa posiada wiele pracowni (komputerowe), laboratoriów (multimedialne, komputerowe, fotograficzne) i pracowni (montion capture, dźwięku). Uczestnicy webinaru zostaną zaproszeni na filmowy spacer po laboratoriach i uczelni. Dodatkowo wykładowcy opowiedzą o pracowniach wirtualnych, które są wykorzystywane w trakcie nauki zdalnej.

3. Dowiesz się jak wygląda proces rekrutacji online

Aby rozpocząć studia, konieczne jest zdanie matury. Każda uczelnia wymaga świadectwa maturalnego, ale nie każda posiada progi punktowe. Tak jest w przypadku DSW. Jakie dokumenty są wymagane od kandydatów, jakie są terminy rekrutacji, czy trzeba spełnić dodatkowe wymogi? Spotkanie online to okazja do zadawania pytań dotyczących rekrutacji. W jego trakcie uzyskasz odpowiedzi, jak krok po kroku, bez wychodzenia z domu, wygodnie zapisać się na studia i przekazać niezbędne dokumenty.

4. Zadawaj pytania, uzyskuj odpowiedzi natychmiast

Spotkania online to okazja do zadawania pytań przez uczestników. Dzięki temu szybko uzyskasz interesujące Cię odpowiedzi i nie będziesz musiał tracić czasu na szukanie informacji. Podczas webinaru odpowiedzi udzielą wykładowcy i studenci kierunku, a także pracownik Biura Rekrutacji. Zyskasz też informacje o grupach socialowych absolwentów i studentów DSW.

5. Nie musisz wychodzić z domu. Wygodnie i bezpiecznie weź udział w spotkaniu

Nie musisz wychodzić z domu i jechać na uczelnię, aby uzyskać ważne informacje. Z kanapy lub fotela z laptopem na kolanach weź udział w spotkaniu. Zaproś swoich znajomych i przyjaciół, którzy też myślą o rozwoju w świecie gier i mediów kreatywnych.

Zapraszamy na spotkanie online 27 kwietnia 2021 o godz. 17. Wystarczy się zapisać. Formularz znajduje się na www.dsw.edu.pl. Spotkanie online odbędzie się na platformie Teams.

data ostatniej modyfikacji: 2021-04-22 10:05:48
Komentarze
 
Polityka Prywatności