18-22.11.2019

70 h bezpłatnych zajęć dla uczniów z okazji Tygodnia Przedsiębiorczości w WSB we Wrocławiu


Ponad 70 godzin zajęć udostępnia Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu dla uczniów dolnośląskich szkół średnich, którzy w 2020 r. zdają maturę. W ramach Tygodnia Przedsiębiorczości odbędą się wykłady i warsztaty z m.in. marketingu, IT, ekonomii, prawa i zarządzania.

Z okazji międzynarodowego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w WSB we Wrocławiu w dniach 18-22 listopada br. odbędą się bezpłatne zajęcia dla uczniów szkół średnich z Dolnego Śląska.

Uczelnia przygotowała ponad 70 godzin wykładów i warsztatów. Wszystkie dotyczą szeroko rozumianej przedsiębiorczości i obejmują tematykę m.in.: cyberbezpieczeństwa, marketingu, logistyki, zarządzania, RODO, prawa, informatyki i teleinformatyki oraz ekonomii i finansów.

Tematy zajęć i forma ich realizacji zaplanowane zostały tak, aby przekazać młodzieży wiedzę w ciekawy i angażujący sposób, poprzez interakcję uczestników, pracę w grupach i udział w dyskusjach. Przykładowe tematy zajęć to: „12 zawodów przyszłości”, „Sekrety logo”,  „W jaki sposób przesyłać śmieszne koty na smartfony” czy „Jak to możliwe, że bilet lotniczy kosztuje 50 zł – czyli opowieść o biznesie lotniczym”.

Wszystkie zajęcia odbywać się będą w godzinach 9:00-13:00, uczniowie mogą w nich uczestniczyć w ramach lekcji szkolnych. Zgłoszenia uczestnictwa klas dokonują nauczyciele. Program oraz informacje o zapisach dostępne są na stronie www wydarzenia:
https://www.wsb.pl/wroclaw/aktualnosci/tydzien-przedsiebiorczosci-2019-zajecia-dla-maturzystow.

data ostatniej modyfikacji: 2019-10-31 10:40:27
Komentarze
 
Polityka Prywatności