Wrocław - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Wrocław
2019-03-18

Podróżuj i pracuj – spotkanie dla przedsiębiorczych

Podróżowanie nie musi się wykluczać z prowadzeniem własnej firmy. O tym od czego zacząć własny biznes online i jak nim zarządzać, niezależnie od miejsca pobytu, opowie Michał Spławski – ekspert e-commerce, właściciel marki Domeny.tv. Spotkanie odbędzie się 18 marca w WSB we Wrocławiu.

Spotkanie pt. „Jak założyć biznes online? Podróżuj i pracuj!” adresowane jest do wszystkich osób, które planują założenie własnej firmy w sieci oraz wszystkich już takie firmy prowadzących. Początkujący przedsiębiorcy dowiedzą się od czego zacząć działalność w branży e-commerce, bardziej doświadczeni startupowcy otrzymają wskazówki, jak rozwijać swój biznes niezależnie od miejsca na świecie,
w którym się znajdują.

Gościem wydarzenia będzie Michał Spławski, który od ponad 17 lat działa w branży e-commerce, jest właścicielem polskich marek Domeny.tv i MSERWIS oraz prywatnie miłośnikiem podróży. Podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz odpowie na pytania:

 • Mój biznes online - od czego zacząć?

 • Czego potrzebujesz, żeby stworzyć swoje miejsce w sieci?

 • Co realnie robisz w swojej pracy?

 • Projektuj swój startup jak dużą firmę, nie jak miejsce pracy.

 • Jak przygotować się do wyjazdu, żeby za Tobą nie wybuchł pożar?

 • Daleki wyjazd to urlop czy delegacja?

 • Jak zdalnie zarządzać biznesem z drugiego końca świata?

 • Jak bezpiecznie korzystać z Internetu za granicą?

Jak bezpiecznie spędzić urlop

Drugą część spotkania pt. „Jak bezpiecznie spędzić urlop” poprowadzi Marcin Pieleszek, wykładowca
i ekspert WSB we Wrocławiu, opiekun Koła Naukowego sieci, systemów i bezpieczeństwa IT SafeITNet, autor poradnika „Bądź bezpieczny w cyfrowym świecie. Poradnik IT dla każdego” (Helion 2018). Poruszone zostaną zagadnienia:

 • Czy muszę zabierać sprzęt na urlop?

 • Jak korzystać ze smartfona?

 • Bezpieczne płatności i rezerwacje.

Wydarzenie jest kolejną inicjatywą studentów z Koła Naukowego sieci, systemów i bezpieczeństwa IT SafeITNet działającego w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Jak wziąć udział

Spotkanie odbędzie się 18 marca br. o godz. 17:30 w WSB we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31, sala 110, budynek A. Wstęp jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy przez FORMULARZ ONLINE: https://www.wsb.pl/wroclaw/biznes-online.

Prelegenci

Michał Spławski – przedsiębiorca i właściciel polskich marek Domeny.tv i MSERWIS. Ekspert od e-biznesu. Od ponad 17 lat prowadzi własną działalność na rynku e-commerce specjalizującą się w rejestracji domen na całym świecie, sprzedaży usług hostingowych i certyfikatów SSL oraz projektowaniu aplikacji internetowych. Od 2015 roku intensywnie rozwija swoją zagraniczną markę Dotinum, realizującą międzynarodowe projekty programistyczne. W swoich strategiach biznesowych kładzie duży nacisk na nowoczesne rozwiązania e-marketingowe. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i studiów MBA na Uczelni Łazarskiego. Wykładowca Uczelni ASBiRO, gdzie inspiruje do działania i udziela wskazówek innym przedsiębiorcom na temat rozwoju ich biznesów w Internecie. Miłośnik podróży. Udowadnia, że można połączyć prowadzenie biznesu z częstymi wyjazdami. Entuzjasta biegów górskich.

Marcin Pieleszek – spec od bezpieczeństwa systemów z ponad 20-letnim stażem, certyfikowany trener Microsoftu, wykładowca akademicki, przedsiębiorca i inwestor, współautor Biblii e-biznesu 2. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, wykładowca i ekspert Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu. Swoją drogę zawodową związał z technologiami IT. Przez kilka lat prowadził własną firmę w zakresie doradztwa IT w małych firmach oraz obsługi kas fiskalnych. Pracował jako informatyk, a następnie inżynier systemowy (autoryzacja Microsoftu) dla dużej grupy kapitałowej. Jego wielką pasją jest dzielenie się wiedzą. Posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia różnego rodzaju programów edukacyjnych na różnych szczeblach kształcenia. Jest autoryzowanym trenerem technologii Microsoft. Publikuje również na blogu www.pieleszek.pl.

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu od ponad 20 lat z powodzeniem kształci wysokiej klasy specjalistów i menedżerów. WSB we Wrocławiu jest uczelnią akademicką, największą niepubliczną uczelnią na Dolnym Śląsku. W ofercie znajdują się studia I i II stopnia, jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe, studia MBA oraz szkolenia. Uczelnia posiada uprawnienia do nadawania stopnia doktora nauk ekonomicznych w dyscyplinie ekonomia. Dzięki aktywnej współpracy ze środowiskiem biznesowym jest ważnym uczestnikiem życia gospodarczego regionu.


data ostatniej modyfikacji: 2019-03-08 13:08:33
Komentarze

Nauka języków we Wrocławiu
IH_Wroclaw_220.gif
boks.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
SWPS_220_uni.jpg
wsf_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Hala Sportowa - Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne WUM
miniatura samochód elektrektryczny
miniatura
 
Polityka Prywatności