Wrocław - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Wrocław
2018-11-15

Festiwal Design Thinking Week 2018 – empatia kluczem do efektywnej i satysfakcjonującej współpracy

Design Thinking Week to festiwal projektowania innowacyjnych rozwiązań, który, w myśl metodyki design thinking, z roku na rok intensywnie pracuje, by stawać się lepszym i przychylniejszym dla swoich użytkowników. W tym roku przygotowaliśmy możliwość samooceny w zakresie kluczowych z naszej perspektywy kompetencji przyszłości: empatii i współpracy. Uczestnicy DTWeek poza diagnozą, otrzymają również wytyczne jak rozwijać te kompetencje budując własną ścieżkę kariery.

Festiwal odbędzie się w dniach 12-18.11.2018 w takich miastach jak: Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Kraków, Częstochowa, Katowice, Kielce, Łódź i Ostrów Wielkopolski.

Co szykują organizatorzy?

W ramach Design Thinking Week we Wrocławiu przygotowano 2 dniowe wydarzenie, pełne inspirujących wykładów oraz warsztatów!

Warsztaty otwarte:

  • kiedy? 13 listopada

  • gdzie? Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Poprowadzą je organizatorzy lokalni oraz firma Booster dla wszystkich chętnych. Celem warsztatów jest przekazanie cennej wiedzy na temat DT osobom, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z metodyką, a także dla tych, co chcą dowiedzieć się więcej!

Wykłady otwarte:

  • kiedy? 15 listopada

  • gdzie? Nokia Garage

Wykłady poprowadzą zaproszeni przez nas prelegenci. Zależało nam na tym, aby pokazać uczestnikom jak wygląda cały proces DT, dlatego każdy wykład będzie dotyczył jednego- konkretnego etapu, co pozwoli na bardziej dogłębne zrozumienie metodyki. Zatem, jeśli chcielibyście poznać cały proces zapraszamy na wszystkie wykłady!

Już niedługo więcej informacji odnośnie festiwalu, dlatego organizatorzy zachęcają do śledzenia wydarzenia na facebooku oraz strony www.


data ostatniej modyfikacji: 2018-10-31 10:00:49
Komentarze

Nauka języków we Wrocławiu
BezplatnyTest_220.gif
IH_Wroclaw_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
wsf_220.gif
SWPS_220_uni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności