24 czerwca 2015 (środa), godz. 18:00
(Archiwum)

Uniwersytet SWPS zaprasza na spotkanie z Rafałem Motriukiem

Uniwersytet SWPS we Wrocławiu organizuje w ramach cyklu "Środy z SWSP" spotkanie z Rafałem Motriukiem, korespondentem naukowym Polskiego Radia i wykładowcą dziennikarstwa, PR i technik autoprezentacji. Spotkanie odbędzie się 24 czerwca w Empiku Renoma przy ul. Świdnickiej 40. Wstęp wolny, początek o godzinie 18:00.

Podczas spotkania uczestnicy razem z Rafałem Motriukiem będą tworzyć wspólnie radiową korespondencję naukową. Najpierw zostanie omówiony temat, potem osoby biorące udział zbiorą dane, zredagują korespondencję, a następnie dwie osoby ją nagrają.

O prowadzącym

Rafał Motriuk - wieloletni dziennikarz BBC World Service w Londynie oraz Polskiego Radia w Polsce. Obecnie jest korespondentem naukowym Polskiego Radia; współpracuje z BBC i TVP. Dwujęzyczny trener i w dziedzinie komunikacji i wystąpień publicznych, od 2006 roku wdraża projekty firmy InterComm; współpracuje też z Ośrodkiem Szkoleń Radia Wrocław. Dzieli się swoim doświadczeniem z młodszymi pokoleniami jako wykładowca dziennikarstwa, PR i technik autoprezentacji na Uniwersytecie Wrocławskim i w SWPS. Napisał dwie książki: "Prosta Droga do Sukcesu" i "Autyzm: dziennik ojca".

Termin i miejsce spotkania

  • 24 czerwca 2015 r. godz. 18.00-19.30
  • Salon Empik Renoma
    ul. Świdnicka 40, III piętro

opublikowano: 2015-06-19
« powrót
Komentarze
Polityka Prywatności