7 kwietnia 2010 (środa), godz. 19:00
(Archiwum)

Pastor & Friends w Alive

Muzyka Live to wieczory muzyczne, których pomysłodawcą jest wrocławski pastor Mirek Marczak. "Chcemy grać muzykę na dobrym poziomie i gościć, w ramach naszych wieczorów, wyśmienitych muzyków. Nasze koncerty odzwierciedlają też, tak po prostu to, co jest dla nas ważne - wartości chrześcijańskie" - mówią organizatorzy. Tym razem koncert we wrocławskim klubie Alive!

Koncerty w „Alive", organizowane przez Mirka Marczaka, na stałe weszły do programu klubu.  Z wykształcenia językoznawca i teolog, na co dzień pastor jednego z wrocławskich kościołów protestanckich. Z zamiłowania - conguero

7 kwietnia na scenie Klubu Alive wraz z pastorem Mirkiem i jego przyjaciółmi wystąpi znakomity wrocławski bluesman Jurek Kuźbik. Jego utwory dopełnią instrumentalne aranżacje muzyków, którzy na co dzień grają w różnych formacjach (Holy Noiz, Madlove, SOC Band). Będzie to kolejna okazja by posłuchać dobrej, niekomercyjnej muzyki w przyjemnej, klubowej atmosferze.

Będzie to kolejna okazja by posłuchać dobrej, niekomercyjnej muzyki w przyjemnej, klubowej atmosferze.

start: 19.00
wstęp: 6 zł


ostatnia aktualizacja: 2010-03-25
« powrót
Komentarze
Polityka Prywatności