NEWSY Wrocław
i dolnośląskie

Klimatologia i Ochrona Atmosfery (UWr) - rekrutacja

Dział: Wrocław

Zakład Klimatologii i Ochrony Atmosfery (ZKiOA) Uniwersytetu Wrocławskiego po raz kolejny otworzył nabór na studia magisterskie z zakresu Klimatologii i Ochrony Atmosfery. Studia pozwalają uzyskać specjalistyczną wiedzę o środowisku i umiejętności praktyczne poszukiwane na rynku pracy, m.in.: modelowanie numeryczne, umiejętność pracy z dużą ilością danych, w tym z danymi przestrzennymi oraz doświadczenie w pracy terenowej, z wykorzystaniem najnowocześniejszej aparatury pomiarowej, w tym dronów czy mobilnych stacji badawczych.

Absolwenci znajdują zatrudnienie m.in. w: instytucjach zajmujących się środowiskiem, w tym monitoringiem środowiska (np. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Wojewódzkie Inspektoraty Ochrony Środowiska, firmy prywatne), firmach wykorzystujących metody geoprzetwarzania, administracji państwowej oraz instytucjach i agencjach UE. Wielu absolwentów kontynuuje również pracę naukową w najlepszych ośrodkach w Polsce i na Świecie.

Warunkiem koniecznym przyjęcia na studia jest ukończenie studiów licencjackich w dziedzinie nauk matematyczno-przyrodniczych. Mile widziani kandydaci ze stopniem licencjata w zakresie m.in. geografii, ochrony środowiska, geologii, matematyki, fizyki i chemii.

Więcej informacji o studiach na stronie internetowej: www.meteo.uni.wroc.pl

Aplikacja na studia poprzez stronę: www.irka.uni.wroc.pl


data ostatniej modyfikacji: 2018-06-07 16:15:23
Komentarze
boks_v5_ok.gif

Nauka języków w twoim mieście
BezplatnyTest_220.gif
Instytut_Austriacki_220.jpg
angielski_hiszpanski_220.jpg

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
wsf_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Aleksandra Korszuń
miniatura Pracownia Technologii Żywności - 1
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Anna Krysiak
 
Polityka Prywatności