Studencka Marka

odpowiedz na wszystkie pytaniaW ciągu ostatnich 30 dni zagłosowano (przeliczam) razy w naszych ankietach
Serwis Aktywnie Wrocław - dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Wrocław

Głogowskie Obiekty Sportowe

ul. Rudnowska 17 B
67-200 Głogów
tel. 76 835 61 93

Głogowskie Obiekty Sportowe w lecie zapraszają do korzystania z Zespołu Basenów Otwartych. Nowoczesny kompleks funkcjonuje od czerwca 2007 roku. W jego skład wchodzi basen sportowy o wymiarach 25x16 metrów. Identyczne wymiary ma basen rekreacyjny. Najmłodsi klienci maj do dyspozycji brodzik o wymiarach 10x4 m z „wodnym jeżem”. Wszystkie niecki wykonane są w najnowszej technologii ze stali nierdzewnej. Z basenów można korzystać przez całe lato. Nie trzeba czekać, aż słońce nagrzeje wodę. Specjalna instalacja podgrzewa ją nawet do 25 stopni Celsjusza.

Nie brak tam innych wodnych atrakcji, jak grzybek wodny, leżanki do hydromasażu czy rwąca rzeka. W 2009 roku uruchomiono dwie zjeżdżalnie do basenu rekreacyjnego

Przy kompleksie basenów funkcjonuje sezonowy bar z przekąskami, do dyspozycji klientów są też szatnie i całe zaplecze sanitarne.

Po kąpieli można odpocząć na olbrzymiej „plaży” trawiastej. Do dyspozycji jest hektar terenu. Jest też doskonale wyposażony ogródek jordanowski. Dzieci mają do dyspozycji huśtawki, karuzele, piaskownice.

Uzupełnieniem oferty jest kompleks boisk. Jedno ma nawierzchnię tartanową, kolejne piaszczystą do mini beach soccer i dwa do innych gier plażowych. Trzy z nich są oświetlone. Na naszym obiekcie po raz pierwszy w kraju został rozegrany mecz piłki ręcznej plażowej przy sztucznym oświetleniu.


 
Polityka Prywatności