17 lipca 2026 (piątek), godz. 19:00

MASTER CONCERT | Magiczny Koncert Muzyki niePOWAŻNEJ

MASTER CONCERT | Magiczny Koncert Muzyki niePOWAŻNEJ
MASTER CONCERT | Magiczny Koncert Muzyki niePOWAŻNEJ

Miejsce: Katedra greckokatolicka św. Wincentego i św. Jakuba
Wrocław, plac Nankiera 15, 50-001, Wrocław

Kup bilet

Cena biletu: 43 PLN

Magiczny Koncert Muzyki niePOWAŻNEJ to wyjątkowe wydarzenie łączące muzykę klasyczną i rozrywkową w atmosferze pełnej humoru i zaskakujących zwrotów akcji. 


Na scenie filharmonicy poznańscy – wirtuozi, którzy bawią się muzycznymi konwencjami, wprowadzając elementy komedii, parodii i improwizacji z udziałem publiczności.

Wisienką na torcie jest 10-minutowy konkurs dyrygencki z nagrodami, w którym mogą wziąć udział ochotnicy z widowni. Przekonaj się, czy dyrygowanie to tylko machanie rękami!

W programie znajdziesz klasyczne utwory w nieoczywistych aranżacjach (Bach, Vivaldi, Mozart, Beethoven, ABBA) oraz oryginalne kompozycje Andrzeja Witolda Majewskiego, 

polskiego kompozytora i zdobywcy trzech tegorocznych nagród na prestiżowych międzynarodowych konkursach muzyki poważnej.


To doskonała okazja, by przekonać się, jak wiele humoru i zabawy może kryć się w muzyce, którą zwykle kojarzymy z powagą i dostojnością.


Czas trwania: ok. 70 minut

Kup bilet

Cena biletu: 43 PLN


opublikowano: 2026-06-16
ostatnia aktualizacja: 2026-06-18
« powrót
Komentarze
Polityka Prywatności