2023-03-10 23:00

Theia Crush pres. Don Woezik

Theia Crush pres. Don Woezik

Miejsce: Transformator
Wrocław, Tęczowa 57

Kup bilet

Cena biletu Regular: 40 PLN


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Don Woezik to pochodzący ze szwedzkiego Malmö DJ i producent nowej fali hard techno. Jego pierwszym instrumentem była perkusja, co zdecydowanie słychać w jego surowych, pełnych motoryki, ale i hipnotycznych setach i produkcjach. Warto zaznaczyć, że zanim zaczął wydawać mocne, surowe produkcje z Sarą Landry na HEKATE, można było usłyszeć jego tracki remiksowane, chociażby przez Michała Jabłońskiego. Poza ostatnią epką na HEKATE, produkcje Dona ukazywały się chociażby na RAW, Ismus, Khazard, czy Gomboc Records. Aktualnie jego nazwisko nie schodzi z line’upów największych festiwali jak Verknipt, którego jest rezydentem, czy Hard Harder Hardst. Zdołał zagrać w zdecydowanej większości liczących się klubów w Europie, a oprócz tego na koncie ma trasy po Ameryce Północnej i Południowej.

𝐋𝐈𝐍𝐄𝐔𝐏:

 

MAIN “BOWL” STAGE

 

Don Woezik (SWE)
https://soundcloud.com/donwoezik

 

Oven (UK)
https://soundcloud.com/franas_oven

 

Rust (Theia Crush/Warsaw Mechanism)
https://soundcloud.com/rust_pl

 

Wix Collina (Zajezdnia)
https://soundcloud.com/jedzacawiara

 

Yung Lucy
https://soundcloud.com/yunglucyy

 

SECOND “OSTRO” STAGE by RAVE/TEK

 

Prncs Error
https://soundcloud.com/princesserror

 

A_tropic
https://soundcloud.com/atropic

 

Donija
https://soundcloud.com/don_ija

 

unspecified
https://soundcloud.com/unspecified404

 

Theia Crush to nowy projekt na polskiej scenie techno. Chcielibyśmy przedstawiać Wam najbardziej jakościowych według nas artystów, zapewniać spójne, zaprojektowane pod nasze eventy oświetlenie oraz nagłośnienie, które pozwoli Wam poczuć muzykę w pełni jej znaczeniu. Nasza podróż zaczyna się we Wrocławiu, ale jeszcze przed wakacjami zawitamy do Krakowa, Warszawy i Szczecina.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Kup bilet

Cena biletu Regular: 40 PLN


data ostatniej modyfikacji: 2023-02-08 13:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności