2022-08-26 22:00

Markus Schulz - Open To Close // STUDIO P1 TNL Wrocław

Markus Schulz - Open To Close %2F%2F STUDIO P1 TNL Wrocław
kategoria: koncerty

Miejsce: Studio P1 The Next Level
Wrocław , Szewska 3A

Kup bilet

Cena biletu Standard: 40 PLN

Markus Schulz


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

OPEN To Close Markusa Schulza.
Światowy fenomen i muzyczna ekstrawagancja pierwszy raz w Polsce!

Tylko on SPECJALNIE DLA WAS Przez 8 godzin !! (22:00-6:00)
Żaden dotychczasowy polski występ Markusa Schulza nie może się równać z jego autorskim show o2c.

Markus Schulz to artysta o legendarnej renomie. Stawiany obok takich nazwisk jak Armin van Buuren, Paul van Dyk czy Ferry Corsten. Po raz pierwszy w Polsce wystąpi na swoim epickim show "Open to Close" w swojej nowej i innowacyjną koncepcji "Down the Rabbit Hole", która zachwyci nie tylko miłośników muzyki Trance lecz i prawdziwych koneserów Techno. To muzyczna podróż wykraczającą poza zmysły i jaźnie, począwszy o deep house, przez progressive, trance, aż wreszcie po techno, w którym Schulz zabierze was głęboko do króliczej nory.

Po wieloletnim ugruntowaniu show Open to Close w Londynie, Berlinie, Amsterdamie i Pradze to właśnie Wrocław dołącza do prestiżowego grona europejskich gospodarzy tego muzycznego majstersztyku.
Tej nocy stery P1 oddajemy Markusowi. Od 22:00 do 6:00 konsoleta STUFI P1 TNL należy do niego!!, Macie okazję przeżyć i doznać fenomenalnych wrażeń, które do tej pory zarezerwowane były tylko Londynu, Berlina, Pragi i Amsterdamu.

RESERVATIONS: https://emenago.com/i/studioponewroclaw
KONTAKT: kontakt@studiop1.wroclaw.pl
TEL: 517 444 471

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


data ostatniej modyfikacji: 2022-05-12 19:30:27
Komentarze
 
Polityka Prywatności