2022-06-03 23:00

Claptone | Wrocław

Claptone | Wrocław
kategoria: koncerty

Miejsce: Zaklęte Rewiry
Wrocław, ul. Krakowska 100

Kup bilet

Cena biletu Standard: 119 PLN

Claptone


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Claptone we Wrocławiu. Znamy nową datę imprezy! Po dwóch latach oczekiwań na nowy termin, w końcu możemy ogłosić, że Claptone wystąpi we Wrocławiu 3.06.2022! Artysta wystąpi w Zaklętych Rewirach, a supportować go będą Tommy Gustav i Loui, a także Deep Infect. Dziękujemy za ogromną cierpliwość i mamy nadzieję, że występ artysty w pełni wynagrodzi Wam czas oczekiwania na nową datę. Bilety zakupione dotychczas na imprezę z Claptonem w roli głównej, która miała się odbyć pierwotnie w Projekt Pralnia, zachowują ważność w nowej dacie.

LINE- UP:
Claptone
Tommy Gustav i Loui
Deep Infect

CLAPTONE:
Tego artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Choć enigmatyczny, zawsze schowany za maską, i tak zdobył międzynarodową rozpoznawalność. Dwukrotny laureat DJ Award w kategorii house - nagrody nazywanej Oscarami muzyki elektronicznej. Stały gość najważniejszych klubów i największych festiwali takich jak Rock in Rio, Lollapalooza czy belgijskiego Tomorrowland. W studiu idzie mu równie dobrze: tworzy chwytliwe, balansujące między techno i house’em kompozycje, ale równie często wciela się w rolę autora remiksów: współpracował dotąd z Depeche Mode, Disclosure, New Order i Gorillaz. Po znakomitym występie na Audioriver w 2018 roku, regularnie wraca do Polski. We Wrocławiu ostatecznie wystąpi 3.06.2022! 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

 


data ostatniej modyfikacji: 2022-05-11 13:15:02
Komentarze
 
Polityka Prywatności