2023-10-18 18:30

KMFDM | Wrocław

KMFDM | Wrocław
kategoria: koncerty

Miejsce: Akademia Club
Wrocław, ul. Grunwaldzka 67

Kup bilet

Cena biletu Standard: 85 PLN

KMFDM, Jesus On Extasy


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Nowa data koncertu!
W związku ze zmianą planów koncertowych KMFDM koncert zostaje przełożony na nowy termin - 18.10.2023! Bilety zachowują swoją ważność!
Legenda rock’a industrialnego - KMFDM, 18 października 2023 roku wystąpi we wrocławskim klubie Akademia!

KMFDM
Support: Jesus On Extasy

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️
❌ Wstęp na koncert 16+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 16 lat, wymagana obecność pełnoletniego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB
????W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡ KMFDM (KMFDM Records / Metropolis Records / Niemcy) - Ultra-Heavy Beat, industrial

KMFDM to niemiecki zespół założony w 1984 roku przez Sashę Konietzko. Grupa szybko stała się jednym z czołowych przedstawicieli industrialnej fali (obok m.in. Nine Inch Nails, Ministry czy My Life with the Thrill Kill Kult), która w latach 90’ wstrząsnęła mainstreamem. Pomimo częstych zmian składu na przestrzeni lat, mózgiem KMFDM pozostaje Konietzko, który odgrywa kluczową rolę na każdej płaszczyźnie funkcjonowania zespołu: począwszy od komponowania utworów, na ich postprodukcji kończąc. Za pomocą odważnych, inspirowanych propagandą okładek oraz techno-metalowych hymnów kwartet głosi wizję własnego ustroju politycznego, w którym próżno szukać terroru, przemocy czy totalitaryzmu. Nazwa formacji to skrót od wyrazów Kein Mehrheit Für Die Mitleid (bez współczucia dla większości). Grupa po dłuższej przerwie powraca do Polski na jedyny koncert, na którym nie może zabraknąć fanów mrocznych, acz tanecznych, industrialnych brzmień!

FFO: Nine Inch Nails, Ministry, Einsturzende Neubauten

????https://www.facebook.com/officialkmfdm/

????”Megalomaniac”: https://www.youtube.com/watch?v=xwhOTNQcQq4
????”Paradise”: https://www.youtube.com/watch?v=t3_SfldSFa0
????”Anarchy”: https://www.youtube.com/watch?v=uAOoiIkFQq4

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


data ostatniej modyfikacji: 2022-11-16 19:30:31
Komentarze
 
Polityka Prywatności