20-22.08.2021

XVII Dni Fantastyki

Własną wizję przyszłości ma każdy z nas, ale jeśli chcesz pobudzić wyobraźnię i urozmaicić swoją o kontakty z życiem pozaziemskim, apokaliptyczne proroctwa, czy wyścigi korporacji do władzy, to koniecznie przybądź na nadchodzące XVII Dni Fantastyki. Tym razem festiwal otworzy przed Tobą wrota do Nowego Fantastycznego Świata. W dniach 20-22 sierpnia 2021 będziesz mógł wraz z innymi fanami oraz twórcami fantastyki spotkać się w jednym miejscu – którym jak co roku będzie CK Zamek w Leśnicy – by wspólnie zbadać możliwe ścieżki rozwoju dla rasy ludzkiej oraz potencjalne ziemskie i kosmiczne zagrożenia, które będą na nas czyhały w przyszłości.

Poza prelekcjami i dyskusjami wokół rozmaitych futurystycznych wizji, będą na Ciebie czekać najróżniejsze atrakcje, liczne punkty handlowe, warsztaty, a wszystkie najważniejsze elementy programu będziesz mógł obejrzeć online. Pozwól organizatorom oraz gościom, by pomogli Ci pewnie wkroczyć w przyszłość i pokaż, że nie jest Ci ona straszna. Przygotuj się na wszystko, co najlepsze!

Jeśli chcesz bliżej zapoznać się z tematyką fantastyczną, dowiedzieć się jak rozpocząć przygodę z grami RPG, a może poznać najlepsze komiksy minionego roku, zapraszamy do spędzenia czasu  z serią Podcast CyberDF, w której Piotrek rozmawia z wyjątkowymi gośćmi. Z kolei różne wizje przyszłości przedstawi Ci duet - Szymon Makuch oraz Adam Flamma. Prowadzący podcast Pop-Tropy zagłębiają się w zakamarki popkultury, aby odnaleźć odpowiedzi na pytania, które się jasnowidzom nie śniły.

Pamiętaj o polubieniu naszego fanpage’a i regularnie zaglądaj na stronę , aby nie ominęły Cię żadne szczegóły. 

Do zobaczenia w przyszłości – czyli już w te wakacje!


data ostatniej modyfikacji: 2021-05-13 10:38:56
Komentarze
 
Polityka Prywatności