3-4.12.2020

Wielka Draka dla Dzieciaka

Wielka Draka dla Dzieciaka to największy studencki projekt charytatywny w Polsce organizowany przez Zrzeszenie Studentów Polskich przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu.

Jest to już XV edycja projektu i piąta we współpracy z Fundacją Polsat - Jesteśmy dla dzieci. Wielka Draka dla Dzieciaka jest skierowana do szerokiego grona odbiorców. Co roku angażuje młodszych i starszych do pomagania poprzez dobrą zabawę. Tym samym organizuje cykl wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, łącząc ludzi we wspaniałej inicjatywie oraz pokazując, że dobroć ludzka nie ma granic! Bohaterami tegorocznej edycji Wielkiej Draki dla Dzieciaka są 3-letni bliźniacy Dawid i Szymon, podopieczni Fundacji Polsat. Chłopcy przyszli na świat w 30. tygodniu ciąży z wieloma wadami genetycznymi. Dawid cierpi przede wszystkim na wadę postawy, wadę serca, opóźniony rozwój, atopię. Natomiast Szymonek jest niepełnosprawny ruchowo, ma zaburzony rozwój mowy, jest nadpobudliwy. Niestety tych schorzeń jest o wiele więcej. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację chłopców, co umożliwi im lepszy rozwój, a także znacznie poprawi jakość życia rodziny.

Draka to przede wszystkim cykl organizowanych wydarzeń specjalnych, z których cały dochód przeznaczony jest na leczenie Dawida i Szymona. W tegorocznej edycji są to:

03.12.2020r. - SOK, CZYLI STUDENCKIE ODCINKI KOMEDIOWE Klasyka gatunku, najstarsze wydarzenie towarzyszące Wielkiej Drace dla Dzieciaka. Okazja na spędzenie paru godzin w towarzystwie najlepszych stand-uperów w Polsce, którzy zadbają o jak największą dawkę śmiechu tego wieczoru!

04.12.2020r. - KONCERT CHARYTATYWNY Wydarzenie, które co roku gromadzi nie tylko wielu studentów, ale też fanów przyjezdnych muzyków. Tego wieczoru będziecie mieli okazję usłyszeć występy dwóch niesamowitych artystów, którzy dostarczą Wam dawkę zachwycającej muzyki i ogrom emocji.

EVENTY FRANCZYZOWE Są to mini wydarzenia, organizowane we współpracy z naszymi partnerami. Dzięki uprzejmości właścicieli lokali gastronomicznych, miejsc kultury oraz rozrywki część zysków z ustalonego dnia przekazywana jest na wsparcie zbiórki! Należą do nich przede wszystkim: wydarzenie jedzeniowe, gdzie łączymy pomaganie z pysznym jedzeniem; wydarzenie z Kinem Nowe Horyzonty, gdzie pomagamy z pełną kulturą, a także wydarzenia warsztatowe i wiele więcej!

LINK DO ZRZUTKI: https://zrzutka.pl/z/wddd2020  

data ostatniej modyfikacji: 2020-11-12 10:25:54
Komentarze
 
Polityka Prywatności