2020-04-03 18:00

Beer Geek Madness | SPACE RACE

Beer Geek Madness | SPACE RACE
kategoria: festiwale

Miejsce: Zaklęte Rewiry
Wrocław , ul. Krakowska 100

Kup bilet

Cena biletu Beer (sobota): 149 PLN

Beer Geek Madness to brand, pod którym od 2014 roku odbywa się najbardziej innowacyjny piwny festiwal w Polsce. Zawsze we Wrocławiu, od ośmiu edycji w Zaklętych Rewirach (przy ul. Krakowskiej 100 w budynku historycznego Browaru Haase), raz lub dwa razy do roku gromadzi dla Was to co najlepsze w polskim i światowym krafcie.

Bilety:
Madness – dwa dni + szkło premium + koszulka + wejście o 1 godz. wcześniej + wcześniejszy dostęp do sklepiku BGM
Geek – jeden dzień + szkło premium + koszulka + wejście o 1 godz. wcześniej + wcześniejszy dostęp do sklepiku BGM
Beer – jeden dzień + szkło standard

Najbliższa odsłona #BeerGeekMadness odbędzie się 3-4 kwietnia 2020 roku a motywem przewodnim tej po raz pierwszy DWUDNIOWEJ edycji BeerGeeka będzie #SpaceRace!

Nasi zagraniczni goście z Ameryki Północnej oraz Europy Wschodniej, a także plejada rodzimych Browarów - wezmą udział w wyścigu, w którym stawką jest wystrzelenie Waszych kubków smakowych w kosmos! Możecie liczyć na nieziemskie doznania, kosmiczną atmosferę i swobodne orbitowanie wokół najznamienitszych gwiazd polskiego oraz światowego kraftu!

Lista konkretnych browarów stających do kosmicznego wyścigu sukcesywnie będzie się poszerzać na fanpage'u: https://www.facebook.com/events/510657833125256/

Formułą #BGM jest: "Płacisz raz, degustujesz ile chcesz!". Każdy astronauta otrzyma szkło degustacyjne, do którego będą serwowane piwa w próbkach 100 ml. Piwa będzie można dowolnie powtarzać, aż do wyczerpania zapasów.

Zaopatrzenie na tą dwudniową, kraftową odyseję stanowić będą minimum 4 a maximum 6 różnych piw z każdego z Browarów zagranicznych (podpinane minimum 2 na dzień) oraz inny zestaw piwny od polskich Browarów zarówno na piątek, jak i na sobotę.

Zorganizujemy także galaktyczną strefę gastro a scena muzyczna zapewni Wam pozytywne wibracje nie z tej planety.

Rezerwujcie swoje kalendarze i dołączajcie do wydarzenia na FB!


data ostatniej modyfikacji: 2019-12-02 23:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności