Wrocław - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Wrocław
2019-03-16 09:00

Mistrzostwa Polski Programistów PLC

Mistrzostw Polski Programistów PLC odbędą się w sobotę, 16 marca, o godzinie 9:00 w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej (ul. Janiszewskiego 8, Wrocław).

Podczas tego dnia najważniejszym punktem będzie rywalizacja uczniów i studentów w czterech kategoriach – Master, Ekspert, LOGO! Open i WAGO. W tym oku po raz pierwszy nagrodzimy również prace realizowane w wolnym czasie – w ramach działalności w kole, pracy dyplomowej czy zainteresowań. Zgłoszone projekty wyróżnimy w konkurencjach NAUKA oraz PASJA. Pula nagród wynosi ponad 30 tysięcy złotych.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

W przerwie między konkurencjami odbędą się prezentacje techniczne, przygotowane przez partnerów naszego wydarzenia. Posłuchać będzie można m.in. o zaawansowanych funkcjach sterowników PLC, o fabrykach przyszłości, o uruchomienie systemu zautomatyzowanych przenośników na przykładzie projektu Marks&Spencer, a także o sieci PROFINET Indu-sol oraz znaczeniu połączeń w sieci 4.0. Z drugiej strony, uczestnicy dowiedzą się, jak rozpocząć karierę w tej branży i jak ona może wyglądać.

W trakcie wydarzenia odbędzie się także Forum Automatyki, czyli targi firm związanych z branżą, a dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy też strefę relaksu, upominki i poczęstunek.


data ostatniej modyfikacji: 2019-03-15 13:02:53
Komentarze

Nauka języków we Wrocławiu
IH_Wroclaw_220.gif
boks.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
wsf_220.gif
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności