Wrocław - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Wrocław
2019-03-23

Wielki finał Counter Strike: Global Offensive

Wrocław E-Sport Tournament jest innowacyjnym projektem, a dokładniej turniejem w popularna grę - Counter Strike: Global Offensive, tworzonym przez grupę młodych ludzi z Informacji Kulturalno-Sportowej Studentów – organizacji działającej przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu zafascynowanych tematyką e-sportową. W 2018 roku odbyła się pierwsza edycja projektu, którą zwyciężyła drużyna złożona z młodych, utalentowanych, graczy ‘Filozof School’, a już 23 marca tego roku organizatorzy zapraszają na drugą edycję!

W rozgrywkach uczestniczą 32 ekipy z całej Polski. Najpierw drużyny rozgrywają kwalifikacje online, następnie cztery najlepsze ekipy awansują do rozgrywek finałowych, które odbywają się na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Naszym celem jest promowanie uczelni w obszarze nowych technologii, a także dzięki rosnącej popularności sportów elektronicznych na świecie nasza uczelnia będzie uznawana za instytucję, wspierającą innowacyjność na polskim rynku. Chcemy pokazać ludziom, że e-sport to nie tylko granie gry, ale obecnie najszybciej rozwijająca się branża na świecie i dla wielu ludzi - sposób na życie!

Na miejscu dodatkowo czekają atrakcje dla widzów, m.in. konkursy oraz strefa “free2play”, gdzie czeka Was Fortnite, Icy Tower, Tekken, Deluxe Ski Jumping, strefa VR i kilka niespodzianek!

Jeśli nie potrafisz grać - nic straconego. Przyjdź na finałowe rozgrywki i wspieraj graczy jako widownia! Jest to idealna okazja by przyjrzeć się jak grają najlepsi w Polsce oraz spędzić czas w nieziemskiej atmosferze!

Więcej informacji znajdziecie na fanpage na facebooku: https://www.facebook.com/WESTikss/


data ostatniej modyfikacji: 2019-03-14 14:18:50
Komentarze

Nauka języków we Wrocławiu
IH_Wroclaw_220.gif
boks.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
wsf_220.gif
WSSIP_220.jpg
SWPS_220_uni.jpg
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności