Wrocław - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Wrocław
2018-11-08 21:00

EVIDENCE (Dilated Peoples) Wrocław

EVIDENCE (Dilated Peoples) Wrocław
kategoria: koncerty

Miejsce: Akademia Club
Wrocław, ul. Grunwaldzka 67

Kup bilet

Cena biletu Standard : 49 PLN

EVIDENCE (Dilated Peoples)

19:00 Otwarcie drzwi, 21:00 Koncert

Evidence (Dilated Peoples) na dwóch koncertach w Polsce, promujących
najnowszy album "Weather or Not".
07.11.2018 Warszawa, Iskra
08.11.2018 Wrocław, Akademia

Evidence, współzałożyciel legendarnej kalifornijskiej grupy Dilated Peoples już 7 listopada wystąpi w Warszawie w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej najnowszy solowy album "Weather or Not". Wydawnictwo zapowiadał singiel "Throw It All Away", którego produkcją zajął się The Alchemist. https://www.youtube.com/watch?v=ow0dlCS2HH4

Płyta ukazała się 26 stycznia 2018 roku, nakładem Rhymesayers Entertainment.

Evidence powrócił ze swoim trzecim, solowym albumem "Weather or Not", kończącym rozdział The Weatherman, przed rozpoczęciem następnej sagi. Tytuł "Weather or Not" jest zwrotem dobrze znanym przez jego najwierniejszych fanów. Jak wyjaśnia sam Evidence, "W utworze Dilated Peoples 'Guaranteed' miałem linię mówiącą: ‘Some think I’m clever, others think I’m the one who makes too many references to weather… or not' Za każdym razem, gdy wykonywałem ten kawałek na żywo, tłum zawsze wykrzykiwał "or not", więc wiedziałem ze do czegoś mnie to doprowadzi i ostatecznie tak zatytułowałem album."

Zgodnie z oczekiwaniami fanów, na "Weather or Not" bije serce hip-hopowej kultury; Inteligentna gra słów na ciężkich boom-bapowych produkcjach i niezwykły talent, który został idealnie uchwycony w utworach takich jak "Jim Dean" wyprodukowanym przez Nottza czy "10,000 hours" Dj Premiera. Album jest zlepkiem wielu momentów, introspekcji i osobistych przemyśleń, choćby w utworze “Love is a Funny Thing”, w którym raper razem z Rapsody i Styles P, analizują sposób, jak niewłaściwie używamy słowa miłość i nadużywamy jego mocy. Evidence dostarcza nam również intymnego spojrzenia na jego życie osobiste w "By My Side Too ", w którym dokumentuje, jak jego syn uratował życie swojej matki odkrywając jej raka. To bardzo osobisty i reminiscencyjny album, który świetnie zrecenzował Dawid Bartkowski na cgm.pl http://www.cgm.pl/recenzje/evidence-weather-or-not/

Na albumie "Weather or Not" Evidence zebrał iście gwiazdorską obsadę producentów, takich jak Alchemist, DJ Premier, Nottz, DJ Babu, Twiz The Beat Pro, Sam I Yam i Budgie oraz gości w tym Slug (Atmosphere), Rakaa (Dilated Peoples), Alchemist, Style P, Rapsody, Jonwayne, Defari, Krondon, Khrysis, Mach Hommy i Catero.

Jako artysta solowy i jedna trzecia Dilated Peoples, Evidence stał się jednym z najbardziej uznanych i utalentowanych raperów i producentów na świecie, współpracującym miedzy innymi z Domo Genesis, Linkin Park, Beastie Boys, Defarim, Madchildem i Krondonem. Jego praca zaowocowała Nagrodą Grammy za koprodukcję "College Dropout" Kanye Westa oraz czterema nagrodami JUNO, za pracę z kanadyjską grupą hip hopową Swollen Members. Pomimo to, pozostał wierny swojej hardkorowo-hiphopowej lirycznej i dźwiękowej wrażliwości, którą kontynuuje na "Weather Or Not".

“After we made our most recent Dilated Peoples album (Directors of Photography in 2014), I was like, ‘Now what?’ Evidence states. “Right away I started doing my weather thing again. I made this new album with loyalists in mind. There’s nothing that’s unintentional.” Evidence mówi o swojej nowej muzyce i dodaje “Now that the album is finished, I can see clearly that every single song serves its own purpose. To me, it’s like a playlist, or a greatest hits collection…except that none of these songs existed before I made them.” W listopadzie, polscy fani będą mogli posłuchać nowego albumu na żywo, Evidence wystąpi 7 listopada w Warszawie w klubie Iskra i dzień później, 8 listopada we Wrocławiu w klubie Akademia.


data ostatniej modyfikacji: 2018-06-29 13:15:01
Komentarze

Nauka języków we Wrocławiu
BezplatnyTest_220.gif
IH_Wroclaw_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
SWPS_220_uni.jpg
wsf_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura UTH 16
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach - 5
 
Polityka Prywatności