Wrocław - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Wrocław
2018-06-17

Podaruj kubek najlepszemu wykładowcy

Akademickie Radio Luz już po raz szósty chce wyróżnić wykładowców uczelni z Wrocławia, organizując konkurs „Kubek dla wykładowcy”. Do niedzieli, 17 czerwca, studenci i absolwenci wrocławskich szkół wyższych mogą zgłaszać nazwiska najlepszych – ich zdaniem – prowadzących.

Zgłoszenia - z podanym imieniem i nazwiskiem kandydata oraz nazwą uczelni, na której pracuje - należy wysyłać na adres kubek@radioluz.pwr.edu.pl. Spośród wszystkich kandydatur wybrana zostanie finałowa dziesiątka osób, które wskazywane były najczęściej. Od 20 czerwca będzie można na niej głosować za pośrednictwem ankiety na Facebooku, a wyniki głosowania poznamy 28 czerwca.

Zwycięzca zostanie nagrodzony statuetką "Kubka dla wykładowcy" oraz zaproszony na wywiad na żywo na antenie Radia LUZ.

W plebiscycie mogą brać udział wykładowcy ze wszystkich uczelni we Wrocławiu, jednak nie mogą być to pracownicy sprawujący funkcje zarządzające oraz zwycięzcy poprzednich edycji.

W dwóch pierwszych konkursach zwyciężył dr Adam Sieradzki z Wydziału Podstawowych Problemów Techniki, który w 2015 r. został także uhonorowany przez organizatorów specjalnym złotym kubkiem. Przed dwoma laty najwięcej głosów zdobył prof. Jan Miodek, popularny językoznawca z Uniwersytetu Wrocławskiego, a rok temu zwyciężył dr Jerzy Kotowski z Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej.

Więcej informacji na stronie Radia Luz. http://radioluz.pwr.edu.pl/2018/06/11/startuje-kubek-dla-wykladowcy-2018-zaglosuj-juz-dzis/ data ostatniej modyfikacji: 2018-06-13 13:31:53
Komentarze

Nauka języków we Wrocławiu
BezplatnyTest_220.gif
IH_Wroclaw_220.gif

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni w Polsce
wsf_220.gif
SWPS_220_uni.jpg
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności