Wrocław - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Wrocław
2018-06-30 19:30

Ten Typ Mes + Małpa

Ten Typ Mes + Małpa
kategoria: koncerty

Miejsce: Hotspot
Wrocław, Wejherowska 34

Kup bilet

Cena biletu Standard : 20 PLN

Ten Typ Mes
Małpa

19:30 - Małpa 
20:30 - Ten Typ Mes

30 czerwca na plażowej scenie HotSpotu pojawi się dwóch artystów. Dwóch raperów. Każdy ze złotą płytą na koncie. Perfekcjonizm i kontrowersja. Łukasz "Małpa" Małkiewicz I Ten Typ Mes. Z ogromną radością zapraszamy na muzyczną noc pod gołym niebem wypełnioną mocnymi, porywającymi tekstami.

19:30 – 20:30

Nigdy nie napisałem tekstu na 99 procent, zawsze na sto. Nie wypuściłem nagrania, w którym nie podobało mi każde słowo. Zawsze gdy kończę zwrotkę, uważam, że moja ostatnia jest moją najlepszą.

Tak o sobie mówi Łukasz „Małpa” Małkiewicz. Toruński raper, współzałożyciel formacji Proximite i wydawnictwa muzycznego o tej samej nazwie. Jego debiutancki album pt. „Kilka numerów o czymś” zapisał się w historii polskiego rapu jako jeden z najważniejszych albumów polskiego undergroundu. Jego druga solowa płyta pt. „Mówi” znalazła się na pierwszym miejscu zestawienia OLiS i po niespełna trzech miesiącach uzyskała status złotej.

20:30-21:30

Ten Typ Mes jako autor tekstów zawsze stawiał na kontrowersję i bezpośredniość (już od debiutu z Flexxipem w 2003 r.), jako MC – na technikę i rewolucyjną formę. Jego wokalne wycieczki w stronę g-funku i punk rocka dały mu miano najbardziej rozśpiewanego rapera w Polsce. Mes (wł. Piotr Szmidt) częstuje publikę 
rozwiązaniami na granicy regularnego koncertu i performance’u (promując płytę z Lepszymi Żbikami Mes występował w masce kota, a jego DJ w masce dzika). Ten Typ często zmienia wizerunek sceniczny intrygując żądnych zaskoczeń fanów i wprawiając w osłupienie sceptyków – z Flexxipem straszył łysą głową, przy promocji solowych płyt stawiał na marynarki i emploi przepitego poety, inspirował się kalifornijskimi alfonsami podczas prac nad g-funkowymi albumami formacji 2cztery7.

AFTER:
Wiktor Unton


data ostatniej modyfikacji: 2018-06-06 17:15:01
Komentarze

Nauka języków we Wrocławiu
boks.gif
IH_Wroclaw_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
wsf_220.gif
SWPS_220_uni.jpg
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Studenci na uczelni
miniatura WSBiNoZ 4
 
Polityka Prywatności