Wrocław - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Wrocław
2018-05-19

Samochodowy Rajd Uliczny czyli studenci wyjeżdżają na ulice Wrocławia!

Już niedługo, a dokładnie w ostatni weekend maja, na jeden dzień będziecie mogli poczuć się jak bohaterowie filmów może nawet lepiej. Pomysłodawcą i realizatorem całego projektu jest Zrzeszenie Studentów Polskich - organizacja studencka działająca przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Samochodowy Rajd Uliczny znany także jako, SRU to ogromna impreza - na skalę całego miasta, ale nie tylko. Wieść o projekcie rozeszła się już do różnych zakątków Europy, a nawet całego świata.

Jednak na czym to wydarzenia dokładnie polega?

Samochodowy Rajd Uliczny to event, który ma być nie tylko świetną zabawą dla fanów motoryzacji, ale także okazją do integracji wrocławskiego środowiska akademickiego. W tegorocznej edycji wystartuje 50 drużyn z różnych uczelni wyższych w naszym mieście, a Wrocław zamieni się na 1 dzień w wielki bal przebierańców. Każda drużyna będzie miała za zadanie przebrać siebie oraz samochód w wybranym przez siebie motywie. Wszyscy spotkają się na parkingu Stadionu Wrocławskiego, gdzie odbędzie się otwarcie zabawy. Do wykonania będą zadania rozmieszczone na terenie całego miasta, w których przyda się spryt, kreatywność, a przede wszystkim to czego nie brakuje nigdy studentom czyli poczucie humoru. Wygrają najlepsi!

Dla uczestników organizatorzy przewidują wiele atrakcji i konkursów z nagrodami, które na razie pozostają niespodzianką.

Zapisy ruszają już wkrótce. Zajrzyjcie na fanpage Samochodowego Rajdu Ulicznego na facebooku, aby być na bieżąco. Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji, ciekawostek i konkursów!

Widzimy się na starcie!


data ostatniej modyfikacji: 2018-04-25 16:04:48
Komentarze

Nauka języków we Wrocławiu
BezplatnyTest_220.gif
IH_Wroclaw_220.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
wsf_220.gif
SWPS_220_uni.jpg
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie 04
miniatura
miniatura studenci UMK
 
Polityka Prywatności