Wrocław - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Wrocław
2018-04-16

Drogowskazy Kariery – szkolenia, warsztaty, prelekcje

W tych kilku słowach można oddać istotę wydarzenia odbywającego się na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w dniach 16-27 kwietnia. Ale Drogowskazy Kariery to także ludzie je tworzący, którymi są studenci, tak jak inni poszukujący czegoś, co pomoże im w podjęciu decyzji, którą drogę wybrać, aby nie popełnić błędu w swojej karierze. Pozwala im to na wyodrębnienie tematów spełniających bieżące potrzeby środowiska studenckiego.

Szkolenia przeprowadzą przedstawiciele firm znanych na wrocławskim rynku, takich jak Wabco, Credit Agricole, Kuehe&Nagel, Vividea, DAWG czy Provident, posiadający szeroko rozwinięte w tym zakresie umiejętności. Przekazana przez nich wiedza pozwoli uczestnikom bez trudności stawiać pierwsze kroki na drodze do sukcesu. Studenci zyskają możliwość wysłuchania prelekcji osób, które dzięki ciężkiej pracy i odpowiedniemu podejściu, stworzyły dla siebie szansę na zwycięstwo na ścieżce kariery. Dostaną również możliwość wzięcia udziału w warsztatach, gdzie zdobędą umiejętności pożądane na rynku pracy. Naszym gościem będzie również Krystian Karczyński, założyciel E-trapeza.

Aby dowiedzieć się więcej o wydarzeniu, odwiedźcie: https://www.facebook.com/events/1845186598854329/ lub bezpośrednio wejdźcie na stronę zapisów, gdzie poznacie pełną ofertę naszych szkoleń: http://drogowskazykariery.pl/wroclaw/ue/


data ostatniej modyfikacji: 2018-04-11 16:35:12
Komentarze

Nauka języków we Wrocławiu
IH_Wroclaw_220.gif
BezplatnyTest_220.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
wsf_220.gif
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
SWPS_220_uni.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności