Wrocław - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Wrocław
2018-04-21

Flower Power. Szalone 5 urodziny Krzywego Komina!

krzywy_komin_5_urodziny

Piątka symbolizuje wolność, energię, dzikie piękno, naturę i ruch - takie były lata 60 i 70. To właśnie w ich klimacie odbędą się 5 urodziny Krzywego Komina. Czekamy na Was z dużą dawką pozytywnej energii, designu, rzemiosła i dobrej muzyki. Flower Power na całego już 21 kwietnia!

Lata 60 i 70 - niezwykle barwne, kontrowersyjne i zbuntowane. Artyści, poeci, literaci swoją sztuką poruszali i zmieniali spojrzenie na świat. Popkultura rozkręciła się na całego w duchu pokoju i niczym nieorganicznej miłości. Rządziła muzyka, wolność i kwiaty. 21 kwietnia bądźcie z nami w sercu wrocławskiego Nadodrza i poczujcie 100% Flower Power.

Startujemy, w samo południe. Przy kawie o szalonych latach 60 i 70 w polskim designie opowie gość specjalny, Krystyna Łuczak Surówka - historyk i krytyk designu.

Punkt 12.00 na dziedziniec Krzywego Komina wyjedzie mobilny mural hafciarski. To właśnie na nim do godz. 18.00 wspólnie z Towarzystwem Miłośników Haftu wyhaftujcie kwieciste Nadodrze.

Flower Power zobowiązuje! Nie zabraknie kolorowych warsztatów plecenia wianków, barwienia tkanin we wszystkich kolorach tęczy i tworzenia wiszących ogrodów.

Do tłumnego przybywania zachęcamy ROWERZYSTÓW! Koniecznie wystylizujcie swój pojazd w najbardziej szalony sposób jaki wam przyjdzie do głowy! Tego dnia słowo "kicz" nie istnieje. Na najbardziej szalone, barwne stylizacje czekają rowerowe nagrody. Ponadto będziecie mogli sprawdzić stan techniczny waszych jednośladów lub własnoręcznie uszyć dizajnerski pokrowiec na siodełko i wodoodporne sakwy pod okiem Agnieszki Cop.

Specjaliści od designu i rzemiosła opowiedzą historie jakich nie znacie i zrobią show, którego nie zapomnicie. Zapraszamy na pokaz renowacji, podczas którego dowiecie się jak odrestaurować stary mebel, aby z godnością wrócił na salony.

Koniecznie przybądźcie o godzinie 17.00 na wernisaż prac "Art. Out. Nadodrze." Ta wyjątkowa wystawa przeniesie nas w świat artystycznych outsiderów, cichych bohaterów dla których sztuka to pasja i źródło niekończących się inspiracji, a dla nas moc niezapomnianych doznań.

Tego dnia nie odejdziecie z pustymi rękoma! Zgarniecie własnoręcznie zrobione przypinki. Sprawdzicie jak działa sito i pod okiem profesjonalistów samodzielnie wykonacie nadruki na urodzinowych torbach.

Flower Power to absolutny chillout! Będzie fantastyczna muzyka, zielona trawka, kwiaty i leżaki pod błękitnym niebem. Swój udział potwierdził wrocławski browar rzemieślniczy, a ulubione food trucki zaserwuję burgery i wegańskie rarytasy. Na najmłodszych czekamy w kąciku gier i zabaw. Gigantyczne klocki przyprawią was o prawdziwy zawrót głowy.

Jeśli chcecie poczuć Flower Power nie może was zabraknąć. Wpadajcie tłumnie. Wstęp wolny - my stawiamy ;)


Szczegółowe informacje znajdziecie na www.krzywykomin.pl

ORGANIZATOR: CRZ KRZYWY KOMIN & Fundacja OPEN MIND MIEJSCE: CRZ KRZYWY KOMIN ul. Dubois 33-35a DATA: 21.04. 2018 - sobota GODZINA: 12:00 -18:00

UWAGA KONKURS!

Dla miłośników domowych metamorfoz, DIY i rzemiosła, przygotowaliśmy konkurs "Flower Power - Renowator w akcji". Jeśli lubisz tworzyć, zmieniać i ulepszać swoje cztery kąty, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Prześlij zdjęcie i krótki opis mebla, który własnoręcznie wykonałeś, odnowiłeś lub nadałeś mu drugie życie . Do wygrania m.in. czytnik e-booków, voucher na warsztaty " Las w słoiku" oraz " Kwiaty w betonie" autorstwa wrocławskiej artystki Agaty Łoś.

Na zdjęcia czekamy do 19 kwietnia pod adresem mailowym: konkurs@krzywykomin.pl

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin na www.krzywykomin.pl/konkurs


data ostatniej modyfikacji: 2018-04-04 09:18:33
Komentarze

Nauka języków we Wrocławiu
BezplatnyTest_220.gif
IH_Wroclaw_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
SWPS_220_uni.jpg
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
wsf_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura wydział Wzornictwa, autor: Marta Adamiec
miniatura
 
Polityka Prywatności