
Projekcja filmu „Lęk wysokości” połączona za spotkaniem z Krzysztofem Stroińskim w Centrum Kultury Wrocław-Zachód. W niedzielę 27. stycznia o godz. 18:00 Centrum Kultury Wrocław-Zachód zaprasza na projekcję filmu „Lęk wysokości” połączoną ze spotkaniem z Krzysztofem Stroińskim, odtwórcą jednej z głównych ról.
Krzysztofa Stroińskiego Polacy pokochali za rolę Leszka Góreckiego w serialu „Daleko od szosy”, ale w ciągu trzydziestu lat pracy ten wyjątkowy aktor, specjalista od ról przyzwoitych i honorowych – jak mówią o nim krytycy, wielokrotnie zaskakiwał publiczność. W ostatnich latach największe uznanie przyniosły mu rola reżysera w „Trzy minuty. 21:37” oraz Jana w filmie „Rysa”, za którą w 2009 roku został uhonorowaną Orłem.
Na spotkanie z publicznością w Centrum Kultury Wrocław-Zachód towarzyszące projekcji został zaproszony Marcin Dorociński, ceniony przez widzów za kreacje w filmach „Róża” i „Rewers”. Aktor przyjął zaproszenie, ale jego obecność od jego wcześniejszych zobowiązań.
„Lęk wysokości”
Projekcja filmu i spotkanie z Krzysztofem Stroińskim
27. stycznia o godz. 18:00
Bilety 15 zł
Centrum Kultury Wrocław-Zachód
Ul. Chociebuska 4-6
54-433
Wrocław
tel./fax 071 354 46 60
