29 września 2007 (sobota)
(Archiwum)

Intel Racing Tour

Po raz kolejny Intel – partner technologiczny BMW Sauber F1 Team – ma szansę przybliżyć fanom Formuły 1 i Roberta Kubicy świat wyścigów, bolidów i najbardziej zaawansowanych technologii!

Już 28 września Intel we współpracy z firmami Certina i Vobis pojawi się we Wrocławiu w ramach cyklu imprez związanych z Formułą 1 - Intel Racing Tour.

 

Podczas imprezy zostaną zaprezentowane między innymi: bolid Roberta Kubicy, dwa symulatory F1 oraz pięć samochodzików BMW dla najmłodszych. Osoby uczestniczące w jazdach na symulatorach mają szansę na pobicie rekordu ustanowionego przez Roberta Kubicę na takim właśnie symulatorze. Z każdego miasta uczestniczącego w biciu rekordu Roberta Kubicy zostanie wybrana jedna osoba z najlepszym wynikiem. W listopadzie zwycięzcy z pięciu miast spotkają się z Robertem Kubicą na profesjonalnym torze kartingowym połączone z pokazem jazdy!

 

Ponadto wszyscy zainteresowani będą mieli okazję z bliska przyjrzeć się prawdziwemu bolidowi Roberta Kubicy, a nawet zrobić sobie przy nim pamiątkowe zdjęcie. Podczas imprezy wiele innych atrakcji, takich jak wyścigi na mini bolidach dla najmłodszych, czy quizy wiedzy o F1 i BMW Sauber z atrakcyjnymi nagrodami dla starszych.

 

Do zobaczenia w dniach 28 – 29 września, w Centrum Handlowym Pasaż Grunwaldzki, pl. Grunwaldzki 22 , Wrocław


ostatnia aktualizacja: 2007-09-27
« powrót
Komentarze
Polityka Prywatności