6 października 2006 (piątek)
(Archiwum)

Koncert zespołu Pustki

Koncert promuje najnowszą płytę do mi no. Muzyka grupy określana jest jako proto - punk, albo rock garażowy, za sprawą nie tyle kompozycji, ile raczej brzmienia. Koncerty Pustek są zawsze wyjątkowe. Oprócz piosenek pojawiają się motoryczne improwizacje.

Transowa sekcja rytmiczna jest uzupełniana szerokimi plamami gitary, analogowych klawiszy i nieśmiałym głosem. Energetyczne koncerty są często jedyną szansą usłyszenia utworów, które nigdy nie znajdą się na żadnej płycie, ani nigdy więcej nie będą zagrane na żywo.

Pustki znane są również ze swojej działalności teatralno-filmowej, która rozwinęła się  po nagraniu płyty Ohm. Zespół brał udział w realizacji filmu Doskonałe popołudnie Przemysława Wojcieszka. Współpracował także z niezależnym wrocławskim reżyserem Bodo Koxem oraz Grzegorzem Jarzyną i Teatrem Rozmaitości, wykonując na żywo, własną muzykę do spektaklu Cokolwiek się stanie, kocham cię.Na zamówienie CSW Kino.Lab, Pustki skomponowały ścieżkę dźwiękową do filmu  Aelita.

 

Informacje:  www.pustki.pl                   

 

06.10. Wrocław BWA Awangarda, koncert + premiera dokumentalnego filmu o zespole „Próba sił” z nowej Epki „Nic do powiedzenia”


ostatnia aktualizacja: 2006-10-03
« powrót
Komentarze
Wybrane imprezy we Wrocławiu i okolicy
20 czerwca 2026 (sobota), godz. 13:00
Akademicka Gala Baletowa 2026
20 czerwca 2026 (sobota), godz. 15:30
Mały Książę
20 czerwca 2026 (sobota), godz. 16:00
RENOMA ROOF PARTY BY PR1VAT3 D4NC3R
20 czerwca 2026 (sobota), godz. 18:30
Lubiewo
20 czerwca 2026 (sobota), godz. 18:30
Mały Książę
20 czerwca 2026 (sobota), godz. 20:00
Mayday Bigamistka
20 czerwca 2026 (sobota), godz. 20:00
Vertigo Diamonds
20 czerwca 2026 (sobota), godz. 21:00
Wroclavia Summer Festival: Erykah Badu by Anna Nguyen
Polityka Prywatności