Szkoły językowe we Wrocławiu - zestawienie

Język
Rodzaj kursów
Czas kursów
Znaleziono wszystkich: 38
Nazwa szkoły jezykowej / Nauczane języki / Atuty szkoły
Moose Centrum Języków Obcych
angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski
Dla każdego ucznia tworzony jest indywidualny program nauczania, który najlepiej odpowiada jego potrzebom językowym. W szkole nie ma sztywnych terminów zajęć i narzuconej z góry liczby godzin. To uczniowie decydują o terminie rozpoczęcia kursu (w każdym momencie trwania roku szkolnego), a także jak często będą odbywały się zajęcia (jeden, dwa razy w tygodniu lub częściej) i jak długo będą trwały (60 minut, 90 minut lub dłużej). Lektorzy bezpłatnie dojeżdżają na zajęcia do domu lub miejsca pracy, pozwalając klientom zaoszczędzić czas.
MySpeed Szkoła Języka Angielskiego - Wrocław
angielski
Od samego początku szkoła językowa SPEED cieszy się doskonałą opinią wśród klientów indywidualnych oraz firm. Łączy nowoczesne metody nauczania direct ze sprawdzonymi technikami, dostosowując się do potrzeb klientów.
Oxford House of English szkoła języka angielskiego
angielski
Szkoła języka angielskiego.
Oxford Language Centre - Wrocław
angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, rosyjski, włoski
Szybkie i efektywne metody nauczania. Priorytetem działalności szkoły jest wykorzystywanie najnowocześniejszych metod ułatwiających przyswajanie wiedzy. 
POLONICA - Szkoła Języka Polskiego
polski
Szkoła zapewnia Wysokiej klasy specjalistów - lektorów z wyższym wykształceniem, mający uprawnienia do nauczania języka polskiego jako obcego.
Queen's School of English
angielski
Szkoła posiada wykwalifikowanych i doświadczonych native speakerów z Wielkiej Brytanii, Północnej Ameryki, Południowej Afryki i Oceanii oraz grupę utalentowanych i doskonale wykształconych polskich nauczycieli.
Speak Up - The English School Szkoła Języka Angielskiego, Wrocław
angielski
Kurs języka angielskiego w Speak Up charakteryzuje się efektywnością i indywidualnością. Dzięki unikalnej metodzie nauczania proces przyswajania wiedzy jest łatwy i szybki. Student uczy się więcej w krótszym czasie i wykonuje ćwiczenia językowe z przyjemnością.
Szkoła Języków Obcych Cosmopolitan
angielski
Szkoła prowadzi naukę własnymi sprawdzonymi metodami, kładąc nacisk na rozwijanie zdolności komunikacyjnych. Grupy prowadzone są przez dwóch lektorów - polskiego i native speakera. Lektorzy polscy skupiają uwagę na zagadnieniach gramatycznych, natomiast rodowici mówcy pomagają w przełamaniu bariery językowej, rozwijając umiejętności konwersacyjne oraz zasób słownictwa.
Szkoła Języków Obcych Evergreen
angielski
Szkoła używa metody komunikatywnej, która pozwala nabyć i rozwijać umiejętność swobodnego posługiwania się językiem obcym. Interesujące ćwiczenia, gry językowe, artykuły prasowe itp. zachęcają do mówienia, ćwiczą praktyczną znajomość języka i pozwalają nabrać pewności siebie w tej dziedzinie.
Szkoła Języków Obcych Yes
angielski, hiszpański, niemiecki, norweski, polski, rosyjski
Szkoła proponuje kursy języków obcych mogące mieć różną intensywność w zależności od wielkości grupy oraz intensywności zajęć.
Twoja Lekcja - kursy języków obcych
angielski, hiszpański, niemiecki, włoski
Kursy prowadzone są w kameralnych grupach, do 5-ciu osób, co gwarantuje kursantom możliwość stałej aktywności i sprawia, że zajęcia są maksymalnie efektywne.
Walk&Talk Sp. z o.o.
angielski, chiński, francuski, hiszpański, japoński, niemiecki, polski, rosyjski, włoski
Wrocławska Szkoła Języków - ANGIELSKI U BATYSTÓW
angielski

  • efektywność nauczania (zdawalność egzaminów FCE i CAE to 98-99%)
  • niepowtarzalną, przyjazną atmosferę,
  • profesjonalizm i postawę lektorów, pochodzących również z USA i Wielkiej Brytanii
  • nieformalne zajęcia pozalekcyjne,
  • indywidualne kontakty z lektorami,
  • wakacyjne kursy wyjazdowe.
Yellow - Centrum Języków Obcych
angielski, hiszpański, niemiecki
stała współpraca z Native Speakerami wielu innych języków obcych, dopasowanie się do potrzeb i oczekiwań Klientów. Prowadzenie kursów języków obcych w siedzibach wielu Firm, Instytucji oraz Urzędów nie tylko we Wrocławiu, ale i na terenie całej Polski.
Poprzednie

Aktualizacje proszę przesyłać na 

 
Polityka Prywatności