11-12.09.2018

Wrocławski Salon Maturzystów od wtorku na PWr

Jak przygotować się do matury? Jakich błędów unikać i czym się kierować przy wyborze studiów? Odpowiedzi na te pytania przyszli maturzyści będą mogli znaleźć podczas Wrocławskiego Salonu Maturzystów 2018. Spotkania z ekspertami odbędą się 11 i 12 września w Centrum Kongresowym PWr.

W programie dwudniowej imprezy znalazły się m.in. spotkania na temat matury 2019, prezentacje uczelni z Wrocławia, warsztaty motywacyjne, rozmowy z organizatorami studiów oraz specjalistami od planowania kariery.

Tegoroczny termin wydarzenia nie jest przypadkowy, bowiem do końca września uczniowie ostatnich klas liceów i techników muszą złożyć deklaracje maturalne. Jeśli wiedzą, co i gdzie chcą studiować, mogą idealnie dopasować zestaw przedmiotów maturalnych do wymagań uczelni na kierunkach, które ich interesują.

Udział w imprezie jest bezpłatny, natomiast na spotkania z ekspertami obowiązuje rejestracja. Formularz można znaleźć na stronie. http://www.salonmaturzystow.pl/2018/wroclaw/rejestracja

Impreza odbywa się pod honorowym patronatem ministra nauki i szkolnictwa wyższego Jarosława Gowina, minister edukacji narodowej Anny Zalewskiej i przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich prof. Jana Szmidta.

Szczegółowy program Wrocławskiego Salonu Maturzystów można znaleźć na stronie – http://www.salonmaturzystow.pl/2018/wroclaw/program

data ostatniej modyfikacji: 2018-09-10 11:00:05
Komentarze

Aktualizacje proszę przesyłać na 

 
Polityka Prywatności