NEWSY Wrocław
i dolnośląskie

tag
29 lipca startuje dodatkowa rekrutacja w Uniwersytecie Wrocławskim.
Uniwersytet Wrocławski zaprasza w ramach zimowego naboru na studia I i II stopnia.
Rekrutacja dodatkowa w Uniwersytecie Wrocławskim będzie prowadzona na studia I stopni, na które zostały jeszcze wolne miejsca. Zapisy ruszają 1 sierpnia.
Uniwersytet Wrocławski zaprasza na studia. Zapisy na kierunki stacjonarne I stopnia oraz jednolite magisterskie trwają do 8 lipca.
Uniwersytet Wrocławski rozszerzył swoją ofertę edukacyjną o kilka kierunków II stopnia oraz jeden kierunek I stopnia.
Trwa zimowa rekrutacja na Matematykę I stopnia w Uniwersytecie Wrocławskim. Zapisy przyjmowane są do 11 lutego 2018 roku.
Projekt Uniwersytetu Wrocławskiego został bardzo dobrze oceniony w konkursie Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
Uniwersytet Wrocławski jest współorganizatorem I Dolnośląsko-Opolskich Dni Integracji, które odbędą się w dniach 26-27 października 2017 roku.
Trwa dodatkowa rekrutacja na studia w Uniwersytecie Wrocławskim. Zapisy kończą się w połowie września.
Uniwersytet Wrocławski poszerza ofertę edukacyjną. Od roku akademickiego 2017/2018 możesz rozpocząć studia na Kryminologii I stopnia. Rekrutacja na kierunek ruszy w kwietniu 2017 roku. Studia będą płatne, ale nie ma na nich limitu miejsc, zostaną przyjęci wszyscy, którzy w wyznaczonym terminie złożą komplet dokumentów.
Zimowa rekrutacja na studia na rok akademicki 2017/2018 w Uniwersytecie Wrocławskim rozpocznie się 20 grudnia. Na większość kierunków nabór potrwa do początku lutego, na niektóre z nich do stycznia. Poniżej lista kierunków.
Uniwersytet Wrocławski potwierdził swoją mocną pozycję w Polsce i znalazł się na 5 miejscu w krajowym zestawieniu rankingu U.S. News & World Report, będąc tym samym najlepszą uczelnią na Dolnym Śląsku.
Kanał RSS dla tej listy

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków we Wrocławiu
IH_Wroclaw_220.gif
boks.gif

Nauka języka za granicą
przeglad_nauka_jezyka_zagranica.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
wsf_220.gif
SWPS_220_uni.jpg
WSSIP_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Uniwersytet Gdański - 5
miniatura
 
Polityka Prywatności