Szkoły językowe we Wrocławiu - zestawienie

Język
Rodzaj kursów
Czas kursów
Znaleziono wszystkich: 13
Nazwa szkoły jezykowej / Nauczane języki / Atuty szkoły
International House - Wrocław

angielski, hiszpański

Szkoła uczy od 1994 roku.

Ciekawa lokalizacja, niedaleko Rynku. 

Bezpłatne spotkania konwersacyjne.

Wykwalifikowani lektorzy mający certyfikaty CELTA lub DELTA.

Własna księgarnia Językowa International House - słuchacze szkoły mają zniżki.

IH Wrocław jest jednym z dwóch autoryzowanych Centrów Egzaminacyjnych Cambridge English Language Assessment na Dolnym Śląsku.
Profi-Lingua - Wrocław

angielski, czeski, francuski, hiszpański, niderlandzki, niemiecki, norweski, polski, portugalski, rosyjski, szwedzki, włoski

Profi-Lingua, to jedna z najczęściej wybieranych szkół językowych w Polsce.

Ponad 27-letnie doświadczenie w uczeniu języków obcych.

Duży wybór kursów, w tym egzaminacyjne, przygotowujące do FCE, CAE, CPE, TELC, LCCI.

Słuchacze osiągają 95%–100% zdawalności na egzaminach.

Szkoła jest akredytowanym centrum egzaminacyjnym LCCI, TELC, PTE oraz Cambridge English Language Assessment Exam.

Szkoła posiada zezwolenie Kuratorium Oświaty.

Akademia Języków Obcych OLYMP
angielski
W szkole podczas zajęć studenci posługują się żywym językiem. Lektorzy starają się aranżować ciekawe dialogi w języku obcym, ponieważ doskonale zdają sobie sprawę z problemu, jakim jest przezwyciężenie skrępowania posługiwania się językiem angielskim. Szkoła stosuje nowoczesne metody pedagogiczne i dysponuje kadrą doświadczonych lektorów.
Alliance Française Wrocław
francuski
Ośrodek Alliance Française we Wrocławiu posiada bogato wyposażoną bibliotekę oraz czytelnię. Księgozbiór liczy obecnie ponad 8,5 tysiąca pozycji. Można wypożyczyć lub skorzystać na miejscu z : literatury pięknej, podręczników do języka francuskiego, słowników i encyklopedii, przewodników, czasopism, audiobooków, płyt CD, filmów na DVD. Ponadto, aby towarzyszyć naszym czytelnikom od początku w nauce języka i pomóc w lepszym poznaniu kultury francuskiej, stworzyliśmy "Bibliothèque de l'Apprenant". Znajdują sie tutaj książki (powieści, dokumenty, komiksy, teksty en français facile) oraz płyty (filmy fabularne i dokumentalne, muzyka) sklasyfikowane według stopnia trudności od poziomu A1 do B2.
Between Szkoła Językowa - Wrocław
angielski, francuski, niemiecki, włoski
Szkoła Between wychodzi z założenia, że każdy może nauczyć się władać nowym językiem lub go rozumieć i nigdy nie jest na to zbyt wcześnie lub zbyt późno.
Cambridge School Centrum Językowe
angielski, czeski, francuski, hiszpański, niemiecki, norweski, włoski
Proponowane kursy językowe są szansą na zdobycie atrakcyjnej pracy, jak również zawarcie wielu, międzynarodowych znajomości. W szkole angielski nauczany jest na najwyższym poziomie, w oparciu o nowoczesny program autorski. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i bardzo doświadczonych lektorów, którzy w swojej pracy stosują elementy technik teatralnych, dzięki którym komunikowanie się w języku obcym staje się bardziej naturalne.
El Universo Centrum Języka Hiszpańskiego i Kultury Iberoamerykańskiej - Wrocław
angielski, hiszpański
Metoda El Universo:
Lektor naucza "przez całkowite zanurzenie", czyli całą lekcje prowadzi tylko po hiszpańsku; Wytwarza w klasie sytuacje zbliżone do autentycznych, podczas których przede wszystkim wymagana jest wymiana informacji; Stwarzane przez lektora realne sytuacje są czynnikiem silnie motywującym dla słuchaczy; Słuchacze uczą się języka poprzez zapamiętywanie i powtarzanie coraz to trudniejszych sekwencji zdaniowych, które to potem sami muszą wykorzystać w wielorakich ćwiczeniach interakcyjnych;.
Instytut Austriacki Wrocław
niemiecki

Instytut specjalizuje się w nauce języka niemieckiego i uczy tylko tego języka.

Duże doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego (od 1970 roku).

Instytut jest w 100% własnością Republiki Austrii i podlega bezpośrednio austriackiemu Ministerstwu Spraw Zagranicznych.

Bardzo szeroka i ciekawa oferta kursów językowych.

Możliwość zdawania egzaminów Österreichisches Sprachdiplom Deutsch (ÖSD) - cztery razy do roku.

Lindbergh - Szkoła Języków Obcych
angielski, hiszpański, niemiecki
  • program nauczania dostosowany do umiejętności i wieku
  • praktyczne nastawienie do języka
  • małe grupy
  • lekcje tematyczne i konwersacyjne z native speakerem
  • bogate zaplecze dydaktyczne
  • indywidualne podejście do słuchacza
  • niekonwencjonalny tok zajęć
LINK - Szkoła Języków Obcych
polski
Oferta szkoły skierowana jest w szczególności dla obcokrajowców, którzy przyjeżdżają do Polski studiować lub do pracy i chcą nauczyć się języka.
Korzystając z
metodyki nauczania szkoły "Link" dowiesz się, jak język polski jest używany i stosowany w prawdziwym życiu, w codziennych sytuacjach. Skupiając się na czterech umiejętnościach (czytanie, pisanie, mówienie i słuchanie), można ćwiczyć konwersacje, wyostrzyć gramatykę, słownictwo i wymowę.
Queen's School of English
angielski
Szkoła posiada wykwalifikowanych i doświadczonych native speakerów z Wielkiej Brytanii, Północnej Ameryki, Południowej Afryki i Oceanii oraz grupę utalentowanych i doskonale wykształconych polskich nauczycieli.
Speak Up - The English School Szkoła Języka Angielskiego, Wrocław
angielski
Kurs języka angielskiego w Speak Up charakteryzuje się efektywnością i indywidualnością. Dzięki unikalnej metodzie nauczania proces przyswajania wiedzy jest łatwy i szybki. Student uczy się więcej w krótszym czasie i wykonuje ćwiczenia językowe z przyjemnością.
Szkoła Języków Obcych Cosmopolitan
angielski
Szkoła prowadzi naukę własnymi sprawdzonymi metodami, kładąc nacisk na rozwijanie zdolności komunikacyjnych. Grupy prowadzone są przez dwóch lektorów - polskiego i native speakera. Lektorzy polscy skupiają uwagę na zagadnieniach gramatycznych, natomiast rodowici mówcy pomagają w przełamaniu bariery językowej, rozwijając umiejętności konwersacyjne oraz zasób słownictwa.

Aktualizacje proszę przesyłać na 

 
Polityka Prywatności