Przejdź do: newsy Wrocław
2019-09-11

International Meeting we Wrocławiu

kategoria: koncerty

Wydarzenie odbędzie się 30 sierpnia o godzinie 19:00 na dachu Hotelu Monopol we Wrocławiu.

O evencie:

Główny organizatorem i pomysłodawcą wydarzenia jest Michał Hadasik, pianista, kompozytor i dyrektor artystyczny wrocławskiej Sceny pod Regałem , znajdującej się w kawiarni Literatka na wrocławskim Rynku, Cykl spotkań międzynarodowych trwa już na naszej Scenie od kilku miesięcy a ze względu na ograniczoną ilość miejsc i narastające zainteresowanie postanowiłem zwrócić się do przyjaciół z Hotelu Monopol o możliwość zorganizowanie eventu , który połączył by wszelakie kultury i grupy społeczne zamieszkujące nasze miasto. Zaprosiliśmy znanych i lubianych artystów z Polski i z  zagranicy oraz przyjaciół ze Śląska, na koniec również zagra znany w Polsce i za granicą Stefano Łyczewski Dj z wieloletnim doświadczeniem. Lista Artystów: Michał Hadasik & Friends, Espresso Doppio ( Luigi Leoni & Giuseppe Antonacci) Marek Sieradzki z teatru F'art, Coffee Experiment ze Śląska z Natalią SKorupką na czele ( zwyciężczyni OFPY, laureatka PPA i finalistka Doliny Poetyckiej w stolicy- wszystko w tym roku)

Do współpracy włączyły się wrocławskie Uczelnie (WSF, UE) oraz organizacje (ESN Wrocław, AISEC , klub podróżnika BiT, ) również instytucje i portale kulturalne( DOKiS,PiK itp.). 
W ciągu 3 dni od wrzucenia posta już mamy ponad 400 osób zainteresowanych z zasięgiem przekraczającym na ten moment target 15 000 osób, a promocja główna dopiero rusza od 24.08. 
Ideą jest wspólne spotkanie, w przyjacielskiej atmosferze, przy pięknej muzyce i oraz integracja Wrocławia i różnych jego środowisk w blasku zachodzącego słońca na najlepszym tarasie w mieście.

Liczymy dalej na Państwa patronat, będzie nam bardzo miło jeśli zawiąże się między nami jakaś współpraca na każdym polu, a może będziemy dzięki temu w przyszłości tworzyć coraz to lepsze i większe koncerty.

data ostatniej modyfikacji: 2019-08-28 10:07:28
Komentarze
 
Polityka Prywatności