Wrocław - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Wrocław
9-10.05.2019

Juwenalia we Wrocławiu

Już 9 i 10 maja ruszają Juwenalia Wrocławskie 2019! Studenci z 13 uczelni (i nie tylko!) przez dwa dni będą mogli bawić się na wielu koncertach na Polach Osobowickich! A jeżeli dwa dni to dla Was za mało bawimy się cały miesiąc na imprezach towarzyszących.

Zacznij od pójścia na największy bal przebierańców na jakim mieliście okazję być - Pochód Juwenaliowy. Wpadnij do nas na Śniadanie z Rektorem, a będziesz bawić się lepiej niż w Śniadaniu u
Tiffany’ego! Dla aktywnych zaplanowaliśmy Bieg Juwenaliowy już 10 maja! Przez dwa dni śpiewamy, tańczymy i dobrze się bawimy na koncertach i na naszych strefach chillout’u! Rozrywk i niezapomniany czas zapewnią nam: ​ Sławomir, Letni Chamski Podryw, Chwytak, Kalwi i Remi, Studeranci, Borys LBD, Zespół Studencki (9 maja) oraz Tede, VNM, Bialas/Lanek, Adi Nowak i Jan-Rapowanie (10 maja).​A żeby pozytywnie zakończyć nasze własne powitanie lata zapraszamy Was na BoatParty w aż trzech terminach - 13/14/15 maja!

Podsumujmy!

Kiedy się widzimy? 9/10 maja!

Gdzie się widzimy? Pola Osobowickie!

Jak tam dojadę? Odważnie wsiądź w pociąg i skorzystaj z naszych Kolei Dolnośląskich - wysiadasz na stacji Wrocław Różanka. Jeżeli jednak wolisz komunikację miejską wybierz tramwaje linii 14 lub 24, albo autobusy 118, 119, 129, 257 i 319 - każdy z nich bezpośrednio zawiezie Cię na przystanek Osobowicka (Cmentarz II)!

Co robić jeżeli nie jestem studentem, a chciałbym przyjść? Nie martw się! Juwenalia 2019 to impreza dla WSZYSTKICH! Wystarczy, że będziesz mieć ze sobą dowód!

Polecamy wziąć również ze sobą znajomych i pożądną dawkę energii!
Szykuje się najlepsza impreza tego sezonu - przyjdź i przekonaj się sam!

data ostatniej modyfikacji: 2019-05-07 10:48:13
Komentarze

INFORMACJE, OGŁOSZENIA

Nauka języków we Wrocławiu
boks.gif
IH_Wroclaw_220.gif

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
WSSIP_220.jpg
SWPS_220_uni.jpg
wsf_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości w Warszawie
miniatura SGGW
 
Polityka Prywatności