Przejdź do: newsy Wrocław
2019-06-12 19:30

Anthrax

Anthrax
kategoria: koncerty

Miejsce: Centrum Koncertowe A2
Wrocław, ul. Góralska 5

Kup bilet

Cena biletu Standard: 130 PLN

Anthrax

Bramki: 18:00
Start koncertu: 19:30

Left Hand Sounds i Winiary Bookings
prezentują:

Anthrax na jedynym klubowym koncercie w Polsce

Po niedawnym koncercie u boku kończącego działalność Slayera, Anthrax wraca do Polski. Będzie to jedyny klubowy występ reprezentantów Wielkiej Czwórki amerykańskiego thrash metalu w naszym kraju.

Założony w 1981 r. w Nowym Jorku zespół Scotta Iana ma na koncie płyty, które definiowały muzykę metalową na lata, w tym m.in. debiutancką „Fistful of Metal” (1984), przełomową „Among the Living” (1987) czy wydaną rok później „State of Euphoria”. Kiedy albumy studyjne Anthrax wchodziły jeden za drugim do gatunkowego kanonu, zespół wyrabiał sobie reputację niezawodnej koncertowej machiny, dzieląc scenę m.in. z Exodus, Raven, Iron Maiden czy Testament.

Amerykanom udało się również przekraczać subkulturowe bariery i zapisać w szerszej świadomości, czego dowodem był nagrany wspólnie z Public Enemy numer „Bring the Noise”. 
Od początku 2010 r., na czele zespołu znów stoi wokalista Joey Belladonna, z którym Anthrax uczestniczył m.in. we wspólnej trasie The Big Four, obok Metalliki, Slayera i Megadeth. Od tamtego czasu ukazały się dwa albumy: „Worship Music” oraz ostatni jak dotąd „For All Kings”.

https://www.facebook.com/anthrax/

„Madhouse” (oficjalne video): https://youtu.be/KRKHuoaT9i8

 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


data ostatniej modyfikacji: 2019-02-18 13:15:01
Komentarze
 
Polityka Prywatności