Wrocław - imprezy, koncerty, informacje

kategoria
Przejdź do: newsy Wrocław
2019-01-21 17:30

"Ja" jako marka osobista – jak się skutecznie sprzedać

Stworzenie marki osobistej pozwala przejąć kontrolę nad własnym wizerunkiem i wykorzystać go do zdobycia pracy marzeń. O tym, jak to zrobić dowiedzą się uczestnicy szkolenia z budowania marki osobistej, które odbędzie się 21 stycznia br. w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Wstęp jest otwarty.

Świadomość własnego wizerunku i umiejętne kreowanie go wpływa na to, jak postrzegają nas inni, a przez to również na zdobycie pracy oraz rozwój kariery zawodowej. Silna, spójna i godna zaufania marka osobista może być kluczem do realizacji celów i marzeń.

Studenci z Koło Naukowe Sieci Systemów i Bezpieczeństwa IT SafeITNet zapraszają na otwarte szkolenie pt. „Ja” jako marka osobista – jak się skutecznie sprzedać”, które poprowadzić Bartosz Langa, ekspert w dziedzinie marketingu z firmy Balango.pl, znany jako Szaman Marketingu. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się:

  • jak zbudować markę osobistą,
  • jak wykorzystać markę osobistą w poszukiwaniu pracy,
  • czym jest growth hacking i jak dzięki niemu wyróżnić się z tłumu,
  • jak zdobywać cenne kontakty i docierać do ciekawych osób,
  • jak wykorzystać social media do kreowania swojego wizerunku,
  • co warto zrobić, aby zbudować swoją zaangażowaną społeczność.

- Chcemy pokazać studentom i wszystkim zainteresowanym, że marka osobista to ważny czynnik planowania rozwoju zawodowego. Nie ma znaczenia w jakiej branży ktoś się kształci czy pracuje, bo zawsze jest w jakiś sposób oceniany przez innych np. pracodawców i klientów. Możemy zadbać o to, by inni ludzie postrzegali nas tak, jak tego oczekujemy. Wymaga to pewnego zaangażowania ale przynosi efekty. Młodzi ludzi mogą zacząć kreować swoją markę osobistą już w trakcie studiów, co z pewnością ułatwi im start zawodowytłumaczy Marcin Pieleszek, wykładowca i opiekun naukowy koła SafeITNet z w WSB we Wrocławiu.

Osoby posiadające lub planujące założyć osobiste strony www albo blogi, będą mogły również dowiedzieć się, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci, chronić dane oraz cyfrowy wizerunek. O tym jak wykreować i zabezpieczyć swoją obecność w Internecie opowie Marcin Pieleszek, wykładowca WSB we Wrocławiu i autor książki „Bądź bezpieczny w cyfrowym świecie. Poradnik IT dla każdego” w wykładzie pt. „Moje „Ja” w sieci. Szybko i bezpiecznie”.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 21 stycznia 2019 r. w godzinach 17:30-20:00 w auli 110 budynku A w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu przy ul. Fabrycznej 29-31.

Wstęp jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy online przez formularz znajdujący się na stronie WWW: https://www.wsb.pl/wroclaw/aktualnosci/ja-jako-marka-osobista-jak-sie-skutecznie-sprzedac.

Organizatorem spotkania jest Koło Naukowe Sieci Systemów i Bezpieczeństwa IT SafeITNet we współpracy z Działem Informatyzacji Dydaktyki w WSB we Wrocławiu.


data ostatniej modyfikacji: 2019-01-17 10:46:15
Komentarze

Nauka języków we Wrocławiu
IH_Wroclaw_220.gif
boks.gif

Nauka języka za granicą
JPEdukacja_220_pytania.gif

Przegląd uczelni w Polsce
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
WSSIP_220.jpg
SWPS_220_uni.jpg
wsf_220.gif
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
 
Polityka Prywatności