Serwis Aktywnie Wrocław - dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Wrocław

Tenis ziemny

(miejscowość)
Rodzaj

Miejski Klub Tenisowy Bolesławiec

Miejscowość: Bolesławiec
Rodzaj: klub tenisowy

59-700 Bolesławiec, ul. Komuny Paryskiej 24a
tel. 603 658 543


Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu przygotowuje nowy kierunek studiów: WZORNICTWO AKCESORIÓW MODY. To kierunek dedykowany osobom o dużym potencjale twórczym, interesujących się sztuką, modą i designem. Studia na organizowanym kierunku dotyczą projektowania dodatków do ubrań, oraz małych form użytkowych związanych z codzienną aktywnością i sposobem życia.
Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego, z przyjemnością zaprasza na Drogowskazy Kariery 2014.
19 marca br. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego odbyło się drugie seminarium z cyklu „Dzień dobry biznes”, promujące inicjatywę JEREMIE wśród dolnośląskich studentów i absolwentów. Organizatorem spotkania był Bank Gospodarstwa Krajowego, pełniący rolę Menadżera Dolnośląskiego Funduszu Powierniczego oraz Uniwersytet Wrocławski.
Studia pedagogiczne, górnicze, logistyczne, handlowe, finansowe, techniczne i menedżerskie – to tylko niektóre propozycje jakie w zbliżającym się roku akademickim przygotowała Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego w Lubinie dla kandydatów na studia.
Dynamiczny rozwój technologii oraz jego przełożenie na naszą codzienność z roku na roku kreuje coraz większe zapotrzebowanie na specjalistów z sektora IT, którzy nie tylko zarządzają tym technologicznym dorobkiem, ale również go tworzą.
Poszukujesz pracy? Od dłuższego czasu bezskutecznie wysyłasz CV nie otrzymując żadnej informacji zwrotnej? Zapewne nie jednego z was dotyczy opisywana sytuacja. Zastanawiacie się pewnie, co zrobić, aby w końcu udało wam się zdobyć wymarzone stanowisko.
Jeżeli nie wiesz jak spożytkować swoją energię, masz mnóstwo pomysłów, chcesz w końcu zacząć działać, jesteś osobą kreatywną i również takie osoby chcesz poznać to nie pozostało Ci nic innego jak dołączyć do naszego zespołu!
Cały sezon zimowy!!
Wyjazdy na narty ze SnowTrex
Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą wyjazdów studenckich na narty z firmą SnowTrex
19 - 26 kwietnia 2014
Active Travel - Nendaz
Wybudowana w latach 2007/2008 komfortowa rezydencja
w stylu górskiego chalet, położona zaledwie 200 m od centrum Nendaz oraz 60 m od wyciągu i 150 m od gondoli na Mont - Fort. Obok rezydencji przebiega trasa narciarska. Obiekt posiada saunę, parking oraz garaż.
12 kwietnia - 8 dni
Sunweb - Alpenchalets Brugger
Piękny ośrodek Alpenchalets Brugger położony jest na skraju centrum Mayrhofen a co za tym idzie posiada doskonałą lokalizacje do odkrywania Alp. Zaprojektowane z wielka dbałością o szczegóły domki są odpowiednie dla maksymalnie 10 osób. W nowych domkach deluxe jest nawet sauna. Obiekt jest jednym z najbardziej popularnych miejsc noclegowych w naszym programie, szczególnie polecanym dla rodzin z dziećmi!
To będzie siedem niezwykłych wieczorów, spędzonych w towarzystwie dziewczyn z sąsiedztwa i samotnych matek, odnoszących sukcesy businesswoman oraz gospodyń domowych. Nadchodzi tygodniowy cykl programów „Z zemstą jej do twarzy” na kanale ID - czas kobiet, które nie poprzestaną na usunięciu zdjęć byłego narzeczonego z rodzinnego albumu. I które dosłownie rozumieją obietnicę „miłości aż do grobowej deski.”