Serwis Aktywnie Wrocław - dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Wrocław

Tenis ziemny

(miejscowość)
Rodzaj

Miejski Klub Tenisowy Bolesławiec

Miejscowość: Bolesławiec
Rodzaj: klub tenisowy

59-700 Bolesławiec, ul. Komuny Paryskiej 24a
tel. 603 658 543


Ewa Kruchowska, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, została finalistką 9 Edycji Połowu Literackiego. Jest to projekt skierowany do autorów przed debiutem książkowym. Jego głównym celem jest „wyłowienie” i wyróżnienie młodych twórców oraz ułatwienie im startu literackiego.
Już nie tylko zajęcia prowadzone w murach Uczelni Zawodowej Zagłębia Miedziowego w Lubinie, ale również i współpraca w ramach wymiany międzynarodowej jest istotnym elementem kształcenia realizowanego przez lubińską Uczelnię. Stąd też najbliższy wyjazd studentów Pedagogiki Resocjalizacyjnej i Socjoterapii do Bratysławy.
Wyższa Szkoła Humanistyczna we Wrocławiu przygotowuje nowy kierunek studiów: WZORNICTWO AKCESORIÓW MODY. To kierunek dedykowany osobom o dużym potencjale twórczym, interesujących się sztuką, modą i designem. Studia na organizowanym kierunku dotyczą projektowania dodatków do ubrań, oraz małych form użytkowych związanych z codzienną aktywnością i sposobem życia.
Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Uniwersytetu Ekonomicznego, z przyjemnością zaprasza na Drogowskazy Kariery 2014.
19 marca br. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego odbyło się drugie seminarium z cyklu „Dzień dobry biznes”, promujące inicjatywę JEREMIE wśród dolnośląskich studentów i absolwentów. Organizatorem spotkania był Bank Gospodarstwa Krajowego, pełniący rolę Menadżera Dolnośląskiego Funduszu Powierniczego oraz Uniwersytet Wrocławski.
Studia pedagogiczne, górnicze, logistyczne, handlowe, finansowe, techniczne i menedżerskie – to tylko niektóre propozycje jakie w zbliżającym się roku akademickim przygotowała Uczelnia Zawodowa Zagłębia Miedziowego w Lubinie dla kandydatów na studia.
Dynamiczny rozwój technologii oraz jego przełożenie na naszą codzienność z roku na roku kreuje coraz większe zapotrzebowanie na specjalistów z sektora IT, którzy nie tylko zarządzają tym technologicznym dorobkiem, ale również go tworzą.
W programie imprez m.in.: kąpiele morskie, siatkówka plażowa, Beach Soccer, White T-shirt Party, Bosses & Bitches on the beach, DJ party, Black Blit Party, Hooligans Dres Melanż na plaży oraz GREEK TSUNAMI.
AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zaprasza wszystkich studentów (i nie tylko) na Wielką Majówkę z AZS vol. 2! Tym razem będziemy bawić się w Chorwacji, na Wyspie Rab, a o imprezy zadbają rezydenci klubu Prozak 2.0!
28.04.2014 - 04.05.2014
Majówka - HISZPANIA, COSTA BRAVA
COSTA BRAVA - najbardziej znany rejon śródziemnomorskiego wybrzeża. Piaszczyste plaże, dzikie i skaliste zatoczki, bujna roślinność oraz zespół nowoczesnych hoteli i centrów rozrywkowych to wymarzone miejsce wypoczynku dla młodych, ciekawych życia ludzi. Lloret de Mar najsłynniejsze i najweselsze miasto wybrzeża. Tu króluje słońce i dobry humor. Posiada ładną piaszczystą plażę wzdłuż której ciągnie się wysadzana palmami aleja. Miejscowe kafejki, bary, sklepiki, a przede wszystkim nowoczesne dyskoteki stwarzają niepowtarzalną atmosferę skłaniającą do wypoczynku i zabawy całą młodzież Europy.
30 maja na ekranach polskich kin wyląduje „Gagarin”. Jest to spektakularna produkcja opowiadająca o pierwszym człowieku, któremu udało się pokonać siły grawitacji i polecieć w kosmos. Reżyserii tego obrazu podjął się producent głośnego „Ładunku 200”. „Gagarin” śledzi losy Jurija – 27-letniego asa lotnictwa, który wybrany spośród tysięcy chętnych zostaje przydzielony do samotnej misji. Jego statek kosmiczny Wostok 1 poleci poza atmosferę ziemską. Pamiętny dzień 12 kwietnia 1961 roku zmieni oblicze świata i udowodni, że nie ma dla człowieka rzeczy niemożliwych.