www organizatora »
www organizatora »
www organizatora »

NEWSY Wrocław
i dolnośląskie

Uniwersytet Wrocławski jest współorganizatorem I Dolnośląsko-Opolskich Dni Integracji, które odbędą się w dniach 26-27 października 2017 roku.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia I stopnia. Zapisując się do 31 października 2017 roku możesz zaoszczędzić 400zł.
Zwlekałeś z zapisaniem się na kurs językowy w Profi-Lingua? Nie strać swojej szansy – to ostatnie wolne miejsca z możliwością wyboru terminów! Rozwiąż całkowicie bezpłatny test językowy i sprawdź swój poziom.
Umiesz śpiewać? Dołącz do Chóru Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu. Zapisy prowadzone są nieprzerwanie.
W październiku startują kursy niemieckiego w Instytucie Austriackim we Wrocławiu. Kandydaci mogą wybierać wśród wielu propozycji, np.: Kurs w 7 tygodni, Niemiecki w piątki, Konwersacje, Pogotowie gramatyczne czy Niemiecki w biznesie. Więcej informacji znajduje się na stronie Instytutu.
W semestrze zimowym w Instytutcie Austriackim we Wrocławiu ruszają nowe kursy: Niemiecki na lunch czyli Lunchtime Deutsch.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do 19 września skorzystasz z promocji i możesz zaoszczędzić 700zł.
International House poszerza swoją ofertę kursów językowych o naukę hiszpańskiego.
Instytut Austriacki we Wrocławiu zaprasza na wrześniowe kursy niemieckiego. Zajęcia ruszają 4 września.
Trwa dodatkowa rekrutacja na studia w Uniwersytecie Wrocławskim. Zapisy kończą się w połowie września.
International House zaprasza na intensywne kursy językowe, które rozpoczną się 4 września 2017 roku.
We wrześniu wystartuje kolejna edycja darmowych kursów online Akademia Free2Play. Setka uczestników, która wyróżni się w etapach online weźmie udział w trzydniowych warsztatach stacjonarnych we Wrocławiu. Organizatorem zmagań jest studio developerskie Ten Square Games tworzące gry hobbystyczne na urządzenia mobilne.
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu uruchomiła studia dualne na kierunku Logistyka.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu zaprasza na studia licencjackie. Zapisując się do 19 września skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 700zł.
Trwają zapisy na wakacyjne kursy w Instytucie Austriackim we Wrocławiu. Start zajęć już 7 sierpnia.
International House zaprasza na letni kurs angielskiego, który rozpocznie się na początku września. Zajęcie przeznaczone są dla osób, które ukończyły 16 lat.
Wyższa Szkoła Filologiczna we Wrocławiu prowadzi rekrutację na studia podyplomowe. Zapisując się do 10 sierpnia zyskasz 600zł.
Trwa promocja na studia I i II stopnia w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Zapisując się do 10 sierpnia możesz zaoszczędzić 1000zł.
Instytut Austriacki we Wrocławiu organizuje intensywne kursy wakacyjne, które odbędą się między 3 lipca a 2 października 2017 roku.
28 drużyn i jeden cel: w ciągu 26 godzin stworzyć rozwiązanie, przy użyciu dowolnej technologii, przedstawiające bankowość przyszłości. Tym zajmowali się uczestnicy hackathonu „bankITup” Banku Zachodniego WBK, ogólnopolskiego konkursu programistycznego o tematyce „Bank 2030”. Zwycięzcami rywalizacji zostały drużyny: „Plecak Pełen Przygód”, „The Binary Trio” oraz „Life Pattern”.
International House organizuje intensywne kursy wakacyjne języka angielskiego.
International House organizuje zagraniczne kursy językowe. Angielskiego możesz uczyć się w Anglii, włoskiego we Włoszech, francuskiego we Francji oraz wielu innych języków które są w ofercie szkoły.
Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza na studia podyplomowe. Zapisując się do końca maja skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz 1000zł.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 trwa do 15 października.
Instytut Austriacki we Wrocławiu organizuje pogotowie gramatyczne. Poziom kursu to C1. Start 1 sierpnia.
Szkoła Językowa International House organizuje wakacyjne kursy językowe.
Profi-Lingua we Wrocławiu organizuje wakacyjne intensywne kursy językowe.
Wyższa Szkoła Filologiczna zaprasza na studia I stopnia. Zapisując się do 31 maja skorzystasz z promocji i zaoszczędzisz nawet 1000zł.
Instytut Austriacki we Wrocławiu przygotował zniżki dla słuchaczy. Po jednym semestrze 5%, po trzech 10%, po dziewięciu 15% oraz dla członków rodziny 10%.
Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na studia. Rekrutacja na rok akademicki 2017/2018 startuje 15 maja.
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języków w twoim mieście
Instytut_Austriacki_220.jpg
angielski_hiszpanski_220.jpg

Nauka języka za granicą
ATAS_220.gif

Przegląd uczelni
w Polsce
wsf_220.gif
SWPS_220_uni.jpg
Dolno__l__ska_Szko__a_Wy__sza_boks_220.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura Uniwersytet Jagielloński
miniatura Wyższa Szkoła Bankowa - Szczecin